YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 5:02 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 315 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מאי 31, 2010 9:20 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

אחת החוויות הטובות שהיו לי!!!
הופעה מדהימה, creeping death פשוט לא יוצא לי מהראש.
לא היה לי מושג מה זו הרשת השחורה שמאחורי הבמה לפני ההופעה ולא חלמתי שזה מסך, בטח שלא בגודל כזה.
הסאונד היה מעולה איפה שהייתי (אזור כסף מקדימה)
והסטליסט היה מושלם

אחרי דבר כזה אני מקווה לא להתאכזב אצל porcupine (ברור שזה לא אותו סדר גודל)

נערך לאחרונה על ידי DreAmit בתאריך ה' יולי 08, 2010 9:53 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 01, 2010 7:33 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

לא נראה לי שנתאכזב בפורקיופיין אחרי הביזיון במטאליקה.....

אבל למה אף אחד מכם לא בא לתביעה נגד ההפקה...? הייתי שם ונראה די מבטיח ב"ה גד אורון המפיק ה****** הזה עוד ישלם על מסכת הייסורים שעברנו כדי לראות את מטאליקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 01, 2010 8:05 pm 
דרימיסטית מתקדמת
סמל אישי של המשתמש

יש תביעה ייצוגית נגד ההפקה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 09, 2010 1:47 pm 
דרימיסט-על

הוגשה תביעה ייצוגית:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3902598,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 09, 2010 1:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

כשאתם דורשים 4.25 מיליון שקל על בן אדם שהיה בקהל ומחפשים לעשות רווח אתם מדברים בשמי??
א', התביעה הזאת פסולה כי היא מתיימרת לדבר בשם כל מי שהיה בקהל וזה בולשיט, תתבעו בשם עצמכם בלבד.
ב', מעכשיו למפיקים תהיה סיבה נוספת לחשוב פעמיים לפני שהם יביאו לכאן להקה.

מקווה שיבטלו את התביעה הזאת ומהר ואם הם יזכו בסכום כזה אז שיתבעו אותם בחזרה. פחח מדברים על עוגמת נפש, לא יודעים בכלל מה המושג הזה אומר. בולשיט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 09, 2010 5:08 pm 
דרימיסטית מתקדמת
סמל אישי של המשתמש

ואתה אומר בולשיט כי אתה שילמת 500 שקל והובטח לך מקום בו לא יהיו יותר מX אנשים, וביום של ההופעה גילית סביבך (א) אנשים ששילמו 300 שקל, (ב) כמות מוכפלת פי כמה וכמה של אנשים במתחם???
או כי שילמת על מקום X ביציע וקיבלת מקום Y, שהוא הרבה פחות טוב?

וזה לא קשור בכלל ללהקה עצמה, זה קשור להפקה. התביעה הזאת, בתקווה שתאושר, לא תגרום למפיקים ישרים (ע"ע שוקי וייס) לחשוב פעמיים לפני שהם מביאים להקלה, אלא תגרום לרמאים לחשוב פעמיים לפני שהם מנסים לעשוק את הלקוחות שלהם בכל דרך אפשרית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 09, 2010 8:51 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

AwakeLess כתב:
ואתה אומר בולשיט כי אתה שילמת 500 שקל והובטח לך מקום בו לא יהיו יותר מX אנשים, וביום של ההופעה גילית סביבך (א) אנשים ששילמו 300 שקל, (ב) כמות מוכפלת פי כמה וכמה של אנשים במתחם???
או כי שילמת על מקום X ביציע וקיבלת מקום Y, שהוא הרבה פחות טוב?

וזה לא קשור בכלל ללהקה עצמה, זה קשור להפקה. התביעה הזאת, בתקווה שתאושר, לא תגרום למפיקים ישרים (ע"ע שוקי וייס) לחשוב פעמיים לפני שהם מביאים להקלה, אלא תגרום לרמאים לחשוב פעמיים לפני שהם מנסים לעשוק את הלקוחות שלהם בכל דרך אפשרית.

4.25 מיליון שקל?? נשמע הגיוני???
שילמתי 300 שקל וראיתי אותם מ4 קילומטר וזה מחיר מוגזם ממילא, הייתי באיצטדיון, ראיתי מה היה והתביעה הזאת היא מזימת התעשרות מהירה ושום דבר מעבר.

זה לא קשור ללהקה, לא צייניתי אותם בשום מקום בהודעה ההיא, זה קשור להודעה שהם תובעים סכום בלתי הגיוני בשם אנשים שלא רוצים שידברו בשמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 09, 2010 9:14 pm 
דרימיסטית מתקדמת
סמל אישי של המשתמש

200 שקל עבור כל אדם שנפגע? כן, לגיטמי לחלוטין.
אם אתה לא רואה נכון לקחת חלק בתביעה אתה יכול להסיר את עצמך מהרשימה שם (אני לא המקום לשאול איך תהליכים משפטיים עובדים.. מצטערת :P ). אני די בטוחה שיש יותר אנשים שמרגישים שההפקה גרמה להם עוגמת נפש וישמחו לקחת חלק בתביעה (אף אחד לא יתעשר מ200 שקל, זה אקט עקרוני) מאשר אנשים כמוך שנפגעו ולא רוצים לעשות עם זה כלום.

באמת שלא הצלחתי להבין למה אתה כ"כ מתנגד לתביעה ייצוגית אז אין לי עוד מה להוסיף בעניין הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 09, 2010 9:22 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

העקרון הוא להשיג 4.25 מיליון שקל ולחלק אותו בין 4 אנשים?... זה הדבר הצודק?? חמדנות פרטית? הם גרועים בדיוק כמו הגורם בהפקה שהחליט על כל הבלאגן ההוא כי הדב היחיד שמעניין אותם בפועל זה כסף. אין פרופורציות בתביעה הזאת, שימוש ציני בזכות דמוקרטית.
אני מקווה שהם לא יצליחו ושההליכים יעלו להם כל כך הרבה כסף שהם לא יגיעו לבית המשפט אפילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 09, 2010 10:30 pm 
דרימיסטית מתקדמת
סמל אישי של המשתמש

אז אני חושבת שלא הבנת -
תביעה ייצוגית מכניסה לתוכה רשימה של כל מי שמתאים להגדרה של קבוצת הנפגעים. את התביעה עצמה הגישו 4 אנשים - אבל הרווח ממנה ממש לא יהיה שלהם בלבד!
הנתון 4.25 מיליון שקל - הוא סך כל הכסף המקסימלי שההפקה תאלץ לשלם במידה והתביעה תאושר, הייצוג הוא של כל מי שהיה בקהל (בערך 20K), פרט למי שמוציא את עצמו מהרשימה - והוא בעצם חישוב של 200 שקל לנפש פגועה (:D ) * מספר הנפשות.

כל עוד אתה לא מוציא את עצמך מהרשימה - כל שעליך לעשות הוא לשמור טוב טוב את הכרטיס של ההופעה, לעקוב אחר התפתחות ההליכים ובסופו של דבר, במידה והתביעה תאושר ונצא זכאים, תלך לאסוף 200 שקל שמגיעים לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 09, 2010 10:45 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מי אני אגיד לך... לא רוצה אגורה ושיבושם לכל מי שכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 10, 2010 6:42 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

חברים- קודם בית משפט צריך לאשר את התביעה כייצוגית, אח"כ עושים דיון כדי לבדוק האם אפשר לסגור את זה בצורה אחרת, ורק אז מתחיל המשפט הייצוגי. כל כך הרבה זמן יעבור שאני חושב שאנשים יאבדו עניין כבר. אני גם לא בטוח אם אפשר לתבוע ייצוגית כאן. ברור שאדם יכול לתבוע פרטי (ואני חושב שיש כאן זכות לאנשים לתבוע את המפיק כי הייתה כאן הטעייה ורמייה) אבל לא ייצוגית, נשמע לי מפגר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 10, 2010 8:04 am 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
חברים- קודם בית משפט צריך לאשר את התביעה כייצוגית, אח"כ עושים דיון כדי לבדוק האם אפשר לסגור את זה בצורה אחרת, ורק אז מתחיל המשפט הייצוגי. כל כך הרבה זמן יעבור שאני חושב שאנשים יאבדו עניין כבר. אני גם לא בטוח אם אפשר לתבוע ייצוגית כאן. ברור שאדם יכול לתבוע פרטי (ואני חושב שיש כאן זכות לאנשים לתבוע את המפיק כי הייתה כאן הטעייה ורמייה) אבל לא ייצוגית, נשמע לי מפגר.

אף אחד לא יתבע מישהו באופן פרטי בשביל 200 שקל. זה בדיוק העיניין, רק התיזוזים לבית המשפט וממנו יעלו לך הרבה יותר.
לכן הוחלט כאן על אקט של תביעה ייצוגית, אני לא בקיאה בחוק בדיוק, אבל מה שההפקה עשתה לא היה בתום לב בכלל. גם במידה וגילו שלא נמכרו כל הכרטיסים יכלו להודיע גם שבוע וגם שובעיים לפני ההופעה על מנת לעשות את ההחלפה בצורה מסודרת ולתת אפשרות גם לאנשים מיציעים 3/4 להחליף למיקום אחר.
הם שיקרו לי בפנים - חד משמעית - אני שאלתי אותם לגבי מיקומים מסויימים והם שיקרו לי ויותר מזה סימנו מקומות ישיבה כתפוסים בזמן שהם לא היו.
אני לא אתעשר מ 200 שקל, אבל כל התיזוזים שעברתי שווים הרבה יותר.

My soul is set aflame, the daily fight is on, still pain ain’t gone

Work to live. Another tear, another bleeding
Every day another price to pay. I pay and bleed
Therefore I consider leaving. But this land forces me to stay

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 10, 2010 3:47 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

moonchild כתב:
ufomatan כתב:

אף אחד לא יתבע מישהו באופן פרטי בשביל 200 שקל. זה בדיוק העיניין, רק התיזוזים לבית המשפט וממנו יעלו לך הרבה יותר.
לכן הוחלט כאן על אקט של תביעה ייצוגית, אני לא בקיאה בחוק בדיוק, אבל מה שההפקה עשתה לא היה בתום לב בכלל. גם במידה וגילו שלא נמכרו כל הכרטיסים יכלו להודיע גם שבוע וגם שובעיים לפני ההופעה על מנת לעשות את ההחלפה בצורה מסודרת ולתת אפשרות גם לאנשים מיציעים 3/4 להחליף למיקום אחר.
הם שיקרו לי בפנים - חד משמעית - אני שאלתי אותם לגבי מיקומים מסויימים והם שיקרו לי ויותר מזה סימנו מקומות ישיבה כתפוסים בזמן שהם לא היו.

ואכן כתבתי שאותם אנשים צריכים לתבוע פרטית את המפיק. אבל תביעה ייצוגית זה תירוץ לנפח סכומים. זה טריק של עורכי דין כי הם לא רוצים לעבוד קשה, וכי בתביעה ייצוגית רוב הסיכויים שאם תיכשל הם לא יאולצו לשלם פיצויים לנתבעים. זה win win לעורך הדין ולכן הוא מנסה להשתמש בכלי הזה.
לדעתי זה רק יכול לפגוע בתביעות פרטיות של אנשים, ובגלל שכמות האנשים שקנתה כרטיסים היא ידועה ולא מדובר כאן על מידע שאי אפשר להשיג, תביעה ייצוגית כנראה תידחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 13, 2010 7:15 am 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
moonchild כתב:
ufomatan כתב:

ואכן כתבתי שאותם אנשים צריכים לתבוע פרטית את המפיק. אבל תביעה ייצוגית זה תירוץ לנפח סכומים. זה טריק של עורכי דין כי הם לא רוצים לעבוד קשה, וכי בתביעה ייצוגית רוב הסיכויים שאם תיכשל הם לא יאולצו לשלם פיצויים לנתבעים. זה win win לעורך הדין ולכן הוא מנסה להשתמש בכלי הזה.
לדעתי זה רק יכול לפגוע בתביעות פרטיות של אנשים, ובגלל שכמות האנשים שקנתה כרטיסים היא ידועה ולא מדובר כאן על מידע שאי אפשר להשיג, תביעה ייצוגית כנראה תידחה.

מה הטעם שלי ללכת ולתבוע 200 ש"ח? רק האיגרת בתיבעות קטנות עולה 80 ש"ח, אז מה עשינו בזה?

My soul is set aflame, the daily fight is on, still pain ain’t gone

Work to live. Another tear, another bleeding
Every day another price to pay. I pay and bleed
Therefore I consider leaving. But this land forces me to stay

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 315 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.