YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ב' יוני 24, 2024 12:35 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 24 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מאי 23, 2009 11:15 am 
דרימיסט שרוף

ובכל זאת, הלהקות שהקימו את הז'אנר..הרי הוא קם מתישהו וקיבל הגדרה משל עצמו בדיוק כמו בלוז ורוק אנד רול.
רוק מתקדם, כלומר זהו רוק..שלא נשאר במקום ומתקדם הלאה, מחדש ומתחדש.
אין יותר מידי מה לא להסכים, כי זו ההגדרה שקיבל הז'אנר כשהתחיל לפעול בשנות ה70(או סוף ה60 ליתר דיוק) עם קינג קרימזון, ג'טרו טאל, ג'נסיס, קאמל, יס..

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' מאי 23, 2009 11:28 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

או בקצרה:

Progressive rock songs either avoid common popular music song structures of verse-chorus-bridge, or blur the formal distinctions by extending sections or inserting musical interludes, often with exaggerated dynamics to heighten contrast between sections

כלומר זה מה שגרינברגר אמר וגם מה שגיל אמר. בכל מקרה רוב SC כן נופל להגדרה הזאת.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' מאי 23, 2009 8:27 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אמנם זה לא המקום לדון בהגדרה , אבל זה בהחלט מבהיר את הטשטוש ( במיוחד לפרוגרים מתחילים ) .

לגבי ארבעת האחרונים של דרים :

אני איתך ניר בדיעה שToT לוקח את ה Match כאן . בכלל הוא מהטופ אצלי באלבומים הטובים ביותר של דרים . אני מאוד אוהב את הכבדות שיש בו יחד עם היוניסונים המטורפים ב This Dying Soul , את As I Am המטאליקי ( :) ) , את SoC שמשאיר אותך עם פה פעור לאורך כל היצירה . וכן - גם Vacant תופס חלק נכבד אצלי , הוא מאוד לא " ריקני "

לגבי ההשואה בין 2 האחרונים ( בלי להוסיף את החדש כי גם לא שמעתי אותו ואי אפשר עדיין לגבש עליו דיעה נורמלית ) , אין לי הרבה מה להתלבט , Octvarium אלבום עם קונספט גיאוני שלא לדבר על הרמזים הרבים שיש בו , כמעט כל שיר ושיר אני אוהב ( למעט These Walls אולי .. ) אני עוד פעם שם את הביקורת של ניידב על האלבום , שאחרי שקראתי אותה התרשמתי עוד יותר מהפלא שלו . ואיך נשכח את היצירה המופלאה שהפילה אותי מהקרשים הלא היא Octavarium .

לגבי SC - אלבום מעולה , אבל אין לו את התחכום שיש באוקטבריום ואת האדרנלין המובהק שיש בTOT . כמו שאמרו פה לפניי - אם משווים אותו לטריין הוא לא מספיק דומיננטי , ברור לנו שדרים רצו פשוט ללכת עם הלב שלהם ולהתפרע . הם לא ניסו ליצור משהו שיהיה יותר טוב משניהם , קיבלנו גם בו אחלה שירים TDEN - שכגיל סיכם אותו בצורה יפה , את האפיק ITPOE שהוא אחלה אחלה אפיק ( עם דקה 10 שבחלק השני אם אני לא טועה - שפשוט הזכירו לנו מה הם יודעים לעשות הכי טוב ) , את TMOLS . כל שאר השירים בנויים טוב מאוד , אבל משום מה לא עשו לי רגש חזק עד כדי כך שבא לי לשמוע אינספור פעמים .

אני כמעט בטוח שהחדש יתעלה על SC ויהיה במקום ה- 3 . :)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' מאי 23, 2009 10:00 pm 
דרימיסט מתחיל
סמל אישי של המשתמש

אני מסכים ש-TOT הוא האלבום החזק מה-4 האחרונים, למרות שאני עדיין צריך לשמוע עוד את BC&SL הוא בינתיים ממוקם אחרי TOT, שיפור משמעותי אחרי SC :puke: . מקום שלישי הוא 8V שכנראה היה מקום אחרון בלי שיר הנושא, ו-SC אחרון ברשימה, לדעתי הכי גרוע של דרים ואני לא מרבה לשמוע אותו.
הייתי גם אומר שארבעת האלבומים הנ"ל נמצאים אצלי בתחתית (כן, גם אחרי FII) ואני לא שומע אותם הרבה בהשוואה לחומר הישן (חוץ מ-BC כרגע).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 24 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 188 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.