YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ב' מאי 13, 2024 7:37 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 23 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 25, 2011 1:49 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

דבר אחד נשאר תמוהה בעיניי. הפריבילגיה של דרים ת'יאטר שבשנים האחרונות שיטתי מוותרים על כמה מהפסטיבלים הגדולים ביותר של אירופה כמו טוסקה, מטאל קאמפ וכמובן וואקן. אומנם פעם בכמה שנים הם צצים בגראספופ ובאיזה פסטיבל לא רק של מטאל שצץ באנגליה כי שם יש להם קהל ענקי אבל אני לא מבין איך הם מוותרים כל שנה על במות המטאל הכי גדולות בעולם שרואות כל שנה גם להקות הרבה יותר "רכות" שמביאים קהל אפסי לעומתם.
יש להם הימנונים, יש להם נתוני מכירות שיספיקו להם לכמה תקופות חיים אז חבל שהם לא דורשים את המקום שלהם ליד להקות המטאל הכי גדולות בעולם כי אם 50 אלף שיכורים יכולים להתמקד בשירים המסועפים ביותר של אורפנד לנד אז הם יכולים לשבור את הראש עם דרים ת'יאטר.

*רק שיהיה ברור אני לא חושב שדרים ת'יאטר הם heavy בשיט למרות שאני אוהב אותם. בשביל זה יש את נוורמור.

תיקון קטן אומנם הם בhellfest כמעט בכל שנה ויש שם סטליסט ראוי ביותר אבל זה עדיין לא הבמה האמיתית, וואקן.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' ינואר 25, 2011 5:44 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

זה בגלל שהם חושבים שהם גדולים מדי לפסטיבלים האלה. אם הם יכולים למלא אולם הגודל נורמלי לבד, למה להם לבוא לפסטיבלים?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' ינואר 25, 2011 7:03 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אין להם גם כל כך קשר מוסיקלי לפסטיבלים האלה, כך שטוב שהם לא מופיעים בוואקן ומי ייתן ונראה מהם רק הופעות של An Evening With, לא פסטיבלים ולא הופעות של שעה וחצי, רוצים שעתיים וחצי-שלוש כמו בימים הטובים :-)

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' ינואר 26, 2011 12:15 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
זה בגלל שהם חושבים שהם גדולים מדי לפסטיבלים האלה. אם הם יכולים למלא אולם הגודל נורמלי לבד, למה להם לבוא לפסטיבלים?

לא מסכים. דבר ראשון אתה מגיע לפסטיבל בשביל לתת לקהל שלך ולכבוש עוד ועוד אנשים. לא חושב שהם חושבים שהם גדולים מדיי כי תראו את אוזי, כל אלבום חדש הוא יוצא לכל העולם וקורע את התחת על כל במה אפשרית כולל כל הפסטיבלים. יש בזה יוקרה עצומה גם אם אתם חושבים שמדובר באיזשהו אירוע נחות או אלוהים יודע מה. הם מוכרים בכמויות שהלהקות המובילות היום כמו ארץ' אנמי ונייטויש מוכרים ולגבי כמות הקהל אפשר רק להתווכח אבל לדרים יש פור של כמעט עשור על שניהם למשל ככה שיש להם יתרון עצום רק עקב זה והעובדה שהקהל האמריקאי היה בשבילם משחק ילדים יחסית ללהקות אירופאיות שצריכות לעשות מאמץ גדול יותר בשבילו. ברגע שפול מי אנדר יצא, אמריקה, אירופה ויפן היו אוטומטית שלהם ומשם זה רק לכבוש עוד ועוד. נייטויש לדוגמה פרצו לארה"ב רק באלבום השלישי שלהם וארץ' אנמי היו צריכים למצוא את הסולנית הכי ייחודית שיש בגלקסיה כדי לצאת מהאפרוריות והאנונימיות. אקרפלדת' עבד עשור שלם רק כדי לצאת מהדירת חדר המחורבנת שלו ועוד אחד כדי להיות יציב כלכלית. בעוד עשור דרים יהיו ת'כלס שווים לענקים הקלאסיים כמו אוזי ומוטורהד מבחינת מכירות ואולי לא יגורו באחוזות חולניות עם 17 כלבים ואשה מטורפת שזורקת ביצים על ברוס דיקינסון אבל יהיו מלהקות המטאל הגדולות בעולם בזכות יותר מ30 שנה של חרישה של הגלובוס גם אם הם יהיו לא רלוונטיים לחלוטין. עוד לא קרובים אפילו למצב של להתגלגל רק בזכות האינרציה.
השיוויון הזה יקרה ד"א בגלל הנפילה של חברות התקליטים שתגיע עד אז. תראו את מגהדת' היום לדוגמה שחולמים על למכור כמו פעם גם עם כל הסטטוס שלהם. האחרון שלהם שהיה הטוב ביותר מאז 94 הוא ת'כלס תת מכר היסטרי לעומת הציפיות שלו (בעיקר בגלל שיווק לקוי של רואדראנר מה שהביא גם סכסוך ציבורי בין מאסטיין ללייבל) וזה נשמע אולי פסיכי אבל זו המציאות.

אז זהו בעיניי מוזר שלהקה שיכולה לכבוש כל כך הרבה קהלים ועושה את זה (בואו נהיה אמיתיים, אם יש עכשיו שיר של דרים בפאב גם אם אתה שונא אותם אתה הולך להביא הד באנג במינימום) פוסחת על הבמה הכי גדולה וחשובה בעולם. תקראו לזה איך שאתם רוצים, זה פיספוס בעיניי כי הם לגיטימיים לחלוטין ואי אפשר להגיד שאין להם מקום על הבמה לפני אוזי וג'ודס פריסט.

מעבר לזה, לדעתי האישית אם אתה מוותר על משבצת בוואקן שאין ויכוח שיכולה להיות שלהם בהנפת אצבע אם הם רק ירצו, אתה מתכחש לחלוטין למורשת של המטאל ולדרך החיים הזאת. אני לא יכול לדעת למה ומי ומה אבל אם זה עניין של ויתור מרצון אז יש בזה אלמנט גדול מאוד של אידאולוגיה שאתה כלהקת מטאל לדעתי לא יכול שלא לתמוך בה מרצון וזה פספוס. לא יכול לחשוב על להקה אחת אחרת בגלקסיה בגודל שלה שלא עושה פסטיבלים מסיביים באירופה כל שנתיים לפחות.

טל וניר, אני מבין שהגישה שלי לנושא היא שונה משלכם. אתם מבוגרים יותר ואני מבין שאתם כנראה לא רואים בעצמכם die hard metal heads אז הגישות שלנו שונות לנושא וברור לי ששלי באה ממקום קצת יותר "דתי" אם לא פנאטי ופסיכי נטו אבל מצד שני, רובנו אם לא כולנו מבינים את החשיבות של המטאל בחיים של כנראה רוב מכריע של מי שבפורום הזה והרוב הזה מבין את השורה התחתונה של מי שאני אומר לטוב או לרע. אתה אומר לא לפסטיבלים, אתה אומר לא למיליוני מטאליסטים בכל העולם שבזכות ההתמדה והקנאות שלהם והאהבה שלהם לדבר הזה אתה על בכלל שם.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' ינואר 26, 2011 11:23 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אבל הנקודה היא שדרים ת'יאטר (במיוחד בעידן פוסט פורטנוי) לא ממש מעוניינת במיצוב ובמיתוג של "להקת מטאל".
יש להם את הנישה שלהם ואת הקהל המיוחד שלהם.
תחשוב על דרים כעל (מה שאמור להיות) "מוזיקת גורמה" כלומר הם לא ממש רוצים לעשות הכל כדי לזכות בהכרה כלהקת מטאל כמו שאתה מתאר אותה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' ינואר 26, 2011 12:11 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

הרשו לי רק לחזק את טענתו של ידידי שוקרון ולומר שמה שהפך את דרים לאותה להקה גרנדיוזית שמתן מתאר, הם בידיוק האנשים שלא הולכים בהכרח לוואקן. לראיה העובדה שרוב המטאל-הדס שאני מכיר די בזים לדרים ול"רכות" שלהם. זה לא שהם לא מעריכים, אבל הם לא רואים בלהקה חברה באותה קהילה.
כלומר, העוצמה והגודל של דרים נקבעו בעיקר בגלל ה"אנשים הרגילים" (for lack of a better word) שלא הגיעו לדרים ממטאל, אלא ממקומות שונים.
BTW, אני חושב שבארץ נגיד יש תופעה עצומה של אנשים ששומעים מוזיקה "רגילה" לחלוטין כמו רוק מאוד רך או אפילו פופ וראפ, ועדיין נהנים מ-DT.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' ינואר 26, 2011 5:51 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Mars Volter כתב:
BTW, אני חושב שבארץ נגיד יש תופעה עצומה של אנשים ששומעים מוזיקה "רגילה" לחלוטין כמו רוק מאוד רך או אפילו פופ וראפ, ועדיין נהנים מ-DT.

עצם העובדה שאני פתאום מגלה שמלא אנשים מכירים את דרים בלי שיש להם קשר למוזיקה הזאת בכלל היתה לי באופן אישי שוק מוחלט.
אני אישית הגעתי לדרים בדיוק מהכיוון ההפוך ממטאל:
(חרא של מוזיקה)->(פופ רוק)->(פאנק רוק)->(אביב גפן)->(הארד רוק)->(גפן/וילסון)->(סטיבן ווילסון)->(דרים ת'יאטר)

פתאום באים אלי אנשים מהלימודים ואומרים לי "ראיתי שהזכרת בסיכום שלך את Dream Theater, מגניב..."
ואני בחיים לא הייתי מדמיין שהם יכירו אותם. קל וחומר מהכיוון של המטאל.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 27, 2011 1:29 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מסכים עם החברים מעליי. אני האחרון שאפשר לקרוא לו מטאל הד, ודרים עדיין הלהקה האהובה עליי, ויש לי בחמשייה הראשונה להקות שמטאל הדס יקיאו רק מלקרוא את השם שלהם, והעובדה שדרים הגיעו כזה רחוק אצלי, מראה בעיניי כמה הם מיוחדים ולא עוד להקת וואקן.
עם זאת, מפעם לפעם הם כן צצים בםסטיבלים האלה, במיוחד סמוך להוצאות חדשות של אלבומים כדי למשוך מתעניינים חדשים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 27, 2011 11:20 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

ראיתי את דרים כבר בשני פסטיבלים ואני חייב לציין שהם עושים בשכל שלא מופיעים ביותר. רוב הקהל בגרספופ שהיה על הגדר היה בכלל קהל של מיידן שכל ההופעה של דרים או התעלם או צעק לכיוונם שירדו- ממש חוויה מדהימה! חוץ מזה שסט של שעה וחצי זה 4 קטעים של דרים, שזה די עלוב להופעה :haha:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 27, 2011 1:22 pm 
דרימיסט מתקדם

אני חושב שכל הקטע של פסטיבל זה נורא לא משתלם מבחינת הצופה ואלה הסיבות שלי:
1) נורא יקר.
2) הרבה להקות בדר"כ יותר מבמה אחת וכלן קיים סיכוי שהופעות יתנגשו.
3) להקות של בבמות המרכזיות נותנות הופעות קצרות יותר מהמקובל.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 27, 2011 5:13 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

פסטיבלים זה נחמד לאנשים שאוהבים הרבה מהלהקות או שלא איכפת להם לסבול להקות שהם לא אוהבים. בשביל בנאדם שאוהב להקה או שניים מהליינאפ, גם אם זה להקות במה מרכזית, זה לא משתלם בעליל.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 27, 2011 6:09 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

וזה נחמד גם אם אתה חרמן...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' ינואר 27, 2011 8:16 pm 
דרימיסט מתקדם

הדעה שלי בעניין בקצרה:
An Evening With > הופעה מוארכת עם חלק מהסט בצורה אקוסטית > הופעה עם סט רגיל > הופעה קצרה > הופעה קצרה אקוסטית > JP וג'ורדן מאלתרים להנאתם במשך 40 דקות > הופעה עם מייק פורטנוי זומבי וקווין מור >>>>>>>>> פסטיבל שדרים מככבים בו.

אני פשוט לא אוהב פסטיבלים, ולדעתי דרים להקה ממש לא מתאימה לדברים כאלה. למען האמת, לדעתי מעטות הלהקות שכן מתאימות לדברים כאלה, אבל זה לא הנושא כרגע.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 28, 2011 4:04 pm 
דרימיסט מתקדם

לפי דעתי דרים לא בשלב של לכבוש מעריצים חדשים.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 28, 2011 4:07 pm 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שכל להקה נמצאת תמידית בשלב של לכבוש מעריצים חדשים...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 28, 2011 6:45 pm 
דרימיסט מתקדם

כן אבל הכיבוש הוא לא בדרך הזאת אלה , דרך שמיעת שיר ברדיו , אני בכלל הכרתי את דרים דרך lte שאח שלי הביא לי לשמוע זאת דרך לכבוש מעריצים חדשים ודרים לא להקה צעירה ולפי דעתי הם יכולים להתמודד אם טור עצמאי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ו' ינואר 28, 2011 8:41 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

נכון, דרים הולכת ומגדילה את קהל המעריצים שנחשפו אליה דרך הרדיו ובעיקר האינטרנט, אבל בסה"כ היא תמיד תישאר להקה שעל העוצמה שלה אתה תשמע (בלי כמובן להכיר את השירים של הלהקה) דרך חברים.

אתה חושב שהם יכולים לעשות טור? הם כבר עושים את זה.... quite alot.

זה כמו להגיד, אני חושב שהחמאס מסוגלים לירות רקטות על ישראל או שאובמה יכול להיות נשיא...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 29, 2011 11:39 am 
דרימיסט מתקדם

לא הבנתה אותי התכוונתי שבמקום הזמן שהם משקעים בלהופיעה בפסטיבלים שיש להם בו קהל קטן הם יכולים להופיע הופעות עצמאיות אם יותר קהל.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 29, 2011 12:26 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

avishaiy5 כתב:
אני חושב שכל הקטע של פסטיבל זה נורא לא משתלם מבחינת הצופה ואלה הסיבות שלי:
1) נורא יקר.
2) הרבה להקות בדר"כ יותר מבמה אחת וכלן קיים סיכוי שהופעות יתנגשו.
3) להקות של בבמות המרכזיות נותנות הופעות קצרות יותר מהמקובל.

זה לא מדויק בכלל, וזה תלוי לאיזה פסטיבל אתה הולך..אני אישית הייתי לפני חצי שנה בפסטיבל באיטליה והייתה במה אחת מרכזית. והלהקות הגולות שהופיעו שם ממש לא נתנו הופעות קצרות יותר מהמקובל...נכון, זו לא הופעה רק שלהם וזה אכן שונה מהופעה במסגרת פסטיבל, אבל בכל יום בפסטיבל הייתה בליין- אפ להקה גדולה אחת (או יותר) ותמיד היא הופיעה אחרונה, מה שאומר שהם לא היו צריכים להיות לחוצים לגבי לפנות את הבמה ללהקה הבאה בתור.. ובאמת כמו שניר אמר פסטיבלים זה ממש לא לכל אחד, אם במקרה יוצא שיש ליין אפ מטורף מבחינתך ושווה לך להשקיע בשביל כל הלהקות אז ברור, אבל זה די פוקס כשזה יוצא....
וחוץ מזה אני ממש מסכימה עם מה ששוקרון ואחרים אמרו לגבי דרים בפסטיבלים, הם באמת לא ממש מתאימים לאוירה הכללית בפסטיבלים, יש להם באמת את הקהל המיוחד שלהם והם לא צריכים את זה כ"כ...
ולגבי מה שMars Volter אמר- " בארץ יש תופעה של אנשים ששומעים מוזיקה רגילה ונהנים מדרים" אני אשמח להסבר חח כי ממה שאני נתקלתי דווקא אנשים ששומעים מוזיקה רגילה כמו שאתה אומר פופ/רוק רך וכאלה שמשמיעים להם דרים הם לא ממש ידועים איך לאכול את זה..

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ש' ינואר 29, 2011 3:05 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

תראי, זו אולי תופעה שאני (ורק אני מסתבר) נחשפתי אליה, אבל בהרבה מקומות שהזכרתי את דרים קיבלתי תגובות חיוביות מאנשים שלא שומעים שום דבר שקרוב בכלל לפרוג-מטאל. יש מישהי שהייתה איתי בצבא ושומעת רוק רך ביותר (יענו לאונרד כהן וכו') וסינס זה אחד האלבומים שהיא הכי אוהבת.
שוב, יכול להיות שזה נטו החוגים החברתיים שאני מסתובב בהם, אבל DT יורדת בגרון טוב מאוד גם לאנשים שלא חולים על דיסטורשן וסולואים של 5 דקות.
אני חייב לומר שניסיתי להשמיע לכמה חברים דרים, חלקם אפילו אוהבים מאוד רוק קצת יותר קשוח (מטאליקה), והם לא כ"כ אהבו. ככה שאני באמת מאמין שדרים ת'יאטר היא אנומליה שלא ניתן לצפות מי יאהב אותה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 23 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 72 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.