YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ג' מאי 14, 2024 12:36 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: [דיון] האלבום Awake
הודעהפורסם: ב' אפריל 18, 2011 6:58 pm 
דרימיסט מתקדם

באיחור של 17 שנה :ugeek: כתב אורי ברייטמן ביקורת משלו על אלבומה של Dream Theater משנת 1994
http://mitkadem.homestead.com/reviews/d ... awake.html
מאחר ולא קיים אשכול דיון לאלבומים שלמים של DT (בייחוד הישנים יותר) אלא רק של שירים בודדים בנפרד - פתחתי אשכול חדש.
כולכם מוזמנים להגיב על מאמרו של ברייטמן וגם לכתוב על אחד מהאלבומים החשובים של הלהקה :idea:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 נושא ההודעה: Re: [דיון] האלבום AWAKE
הודעהפורסם: ב' אפריל 18, 2011 8:35 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אהבתי מאוד את הביקורת, הוא גם האיר לי דברים שלא ראיתי לפני כן באלבום זה.
בכל זאת, AWAKE הוא בין האלבומים הפחות אהובים עלי, לא בגלל הכבדות דווקא ההפך, אני אוהב את הכבדות אבל יש משהו באלבום שקצת פוגע בדרים שמוצגת באלבומים אחרים.
אולי הליריקה, אולי קטעי הסולואים עצמם במיוחד כמו השיר האחרון באלבום. אני חושב שאם אני הייתי מבקר את האלבום, בטח הייתי נותן לו ציון יותר נמוך.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אפריל 18, 2011 9:15 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

בהחלט אחד האלבומים האהובים עליי... אני אוהב את זה שיש לו מן אווירה משלו... הוא כבד כמעט כמו Train of Thought אבל יחד עם זאת יש משהו מאוד מיוחד בסאונד שלו, כמעט post-rockish...

וכמו שחבר אחד שלי אמר,
Awake may not be my favourite album, but it holds a very special place in my heart

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אפריל 18, 2011 11:55 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לא הבנתי מה הוא רוצה בביקורת. מזכיר לי את הביקורת של גפני על FOABP של פורקיופיין במטאליסט שהוא כתב שהוא לא אהב 3 מתוך 6 השירים ששם אבל זה אלבום מופתי לדעתו. אני לא יודע למה, אולי הלהקה לא ישרה איתו קו לפני אבל ביקורת מוזרה וחסרת אחידות.

בכל מקרה awake מעולה, לא חסרה לו באינטנסיביות ואישית אני מקבל ממנו הרגשה של זרימה מאוד מוצלחת מההתחלה ועד הסוף ואני מאוד אוהב את זה. גם עם הלחץ של הלייבל עליהם עדיין יש לאלבום הזה זוג ביצים גדולות.
פטרוצי'.... caught in a web, lie, scarred. ריפים וסולואים אגדיים שכל אחד כאן יכול לדקלם מתוך שינה.
פורטנוי מוכיח שגם עם מערכת לא מפלצתית של mapex הוא מלך ואיכשהו הוא מהמיקס הזה כל כך חזק שהוא שם את כל השאר באבק שלו לאיזה עשור.
לברי עף למעלה, מור יודע איפה לפגוע, את מיונג אני מניח שמדי פעם שומעים במיקס וזו מחמאה בשבילו.

אלבום מדהים לדעתי, מין פנינה כזאת שיצאה כנראה לא בכוונה אבל פשוט פנינה עם עוצמה ואני אצטט את מייק מאיירס בעולמו של וויין על זה שקסנדרה שאלה אותו אם הלהקה שלה טובה והוא משווה אותם ל-
double live gonzo, intense in ten cities, live at the budokan.
הוא עד כדי כך טוב.

ואם אתם לא מכירים את האלבומים מהציטוט אתם בבעיה.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אפריל 19, 2011 12:11 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אלבום אדיר, ליד SFAM ו-I&W ההכי טוב של דרים... אולי רק The Silent Man פחות ברמה מהשאר אבל חוץ מימנו כל שיר באלבום מעולה. והביקורת של ברייטמן נחמדה אבל אני לא מסכים שם עם חלק מהדברים, נגיד זה שהוא אומר שחצי מהאלבום דומה ל-I&W, מה? שני האלבומים האלה זה אחד הניגודים הגדולים ששמעתי בין 2 אלבומים רצופים של להקה. איך בידיוק Voices או Caught In A Web דומים בסגנון למה שהיה ב-I&W, אני לא יודע. תשימו את Caught In A Web בכל מקום ב-I&W והוא יראה לא קשור בשיט.

הא ודווקא אני זוכר שכן היו דיונים על אלבומים... טוב, לא בידיוק כאלה אבל ליפני היציאה של BCSL היה בפורום כל שבוע ליפני היציאה של האלבום דיון על אלבום אחר של דרים, עם מה השירים האהובים וכאלה. כדאי גם לעשות הפעם כשיודיעו מתי יוצא האלבום הבא של דרים :yes:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 56 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.