YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ב' מאי 13, 2024 10:23 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 697 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 08, 2011 9:27 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Psychosane נשמע לי יותר כמו ריף ההתחלה של Lie .

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 08, 2011 9:48 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

שמעתי את אחד הקטעים..וזה נשמע ממש לא מעניין

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 08, 2011 11:03 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

seby כתב:

נקודה אחרונה, אני רק מקווה שכל אלה שעדיין כועסים עליו בכל הקטע של דרים לא יקטלו סתם ויתחילו שוב את הדיונים על העזיבה שלו וכו', כי זה באמת מיותר. אני באמת חשוב שאפשר לפתח את הדיון בנושא אדרנלין מוב בקטע מוזיקלי ולא בקטע של "כמה מייק עכשיו גרוע בלי דרים" או משהו כזה.

תכלס צודק... גם על כל העזיבה וכל מה שנכתב עליו פה, פורטנוי הוא עדין המתופף האהוב עלי ואני עדין מושפע ושואב רעיונות ממנו.

אני לא חושב שאי פעם יצא משהו רע מהשילוב של ניל מורס ופורטנוי! מאוד מחכה שהאלבום הזה ישתחרר!

נ.ב
מסכים עם מתן לגבי הקול של ראסל אלן.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 3:38 am 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

ראסל אלן אומנם זמר מעולה, אבל מתאים לדרים? לדעתי ממש ממש לא.
בנוגע לשירים החדשים של AM, גם עבורי הם לא my cup of music. השיר Believe Me הוא היחידי שמצא חן בעיני, וגם זה בעיקר בגלל הפזמון שלו...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 6:32 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

האמת שזה לא כ"כ נורא, פשוט זה סתם מוזיקה אנרגטית שנועדה בעיקר להופעות.

אמרתי לכם - הסיבה היחידה ששמחתי שפורטנוי עזב את דרים היא בגלל שהוא השתנה בצורה קיצונית בכיוון המוזיקלי שלו, זה כאילו מה שקורה בסדרה Cougar Town רק למוזיקאי - משבר גיל ה-40 כזה של מוזיקאי שכל החיים עשה פרוג מורכב שדורש מלא תשומת לב, ופתאום בא לו להתנסות בדברים קלילים הבי מטאל/רוק'נ'רול בלי לחשוב יותר מדי לעומק. הוא מצא את עצמו בלהקה כמו אבנג'ד ועכשיו המוב הזה.
אגב, בבקשה תגידו לי שזה לא מייק ב-2:30 בסייקוסיין.

The secret orchard
And your voice is vast and achromatic
But still so precious

תמונה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 6:57 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

אם זה מה שקורה במשבר גיל ארבעים אז אני ממש בלחץ כי אני לא רוצה שעוד שנה יקרה לי את השווה ערך למה שקרה לו.

לא חושב שיש דרך להסתכל באופן חיובי על אומן שעשה דברים מורכבים, מיוחדים ומלאי רגש ומחשבה משולבים גם יחד ופתאום עובר לעשות רוק (כבד) קל ומלא בפיצוצים ו- headbanging נטו. זה כאילו שנשמח על זה שמונה יעבור מהציורים השמימיים שלו לצייר ציורים כמו של ילדים בגן. אותי זה לא משמח ברמה האישית.

המשל היחיד שחשבתי עליו הוא על אדם בגילו שנשוי 25 שנה לאותה אישה. יפיפיה מהממת אבל אותה אישה.פתאום יש לו איזה סטוצון (A7X) והוא מגלה שנשים צעירות...גורמות לך להרגיש צעיר. אז הוא מסתובב איתה, נוטש את אשתו משכבר...עד שלצעירה נמאס מכל הפוזה של sugar daddy והיא שולחת אותו סביב. הבעיה שעכשיו הוא מכור. מה הוא עושה? או הולך עם עוד צעירות, או עם בנות גילו שמנסות להיראות, להרגיש ולהתנהג כמו צעירות (AM??).
אה ובדרך הוא רצה לחזור את אשת נעוריו אלא שהיא...כבר עברה הלאה. וטוב לה. אז למה שתסכים?
ה- twist החיובי הוא שברוב המקרים בסוף משלימים עם הגיל ומתחילים לחזור לנשים בגיל המתאים (הפרויקט עם מורס?). או ש- MP יהנה משני העולמות, עם הצעירה (AM) יכייף יעשה חיים ויתעלם מהשטויות שהיא מדברת. כשימאס לו לשחק בברביות ולשמוע בפעם המאה על פדיקור מניקור, ילך אל המבוגרת ויקבל קצת סביבה של אנשים בוגרים.

מה שמשמח אותי אבל זה שנראה לפחות, שהוא מאושר. אני מקווה מאוד שזה אמיתי ולא פסאדה כדי לא להראות כמה שכואב לו. לא הייתי רוצה להיות הוא come September 13 (אלא אם ADTOE יהיה פלופ אדיר וכולם יגידו "עם מייק זה לא היה קורה" - אז הייתי מאוד רוצה להיות הוא :twisted: ).

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 7:01 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אני לא מסתכל על השינוי פאזה שלו בגישה חיובית, אלא אני שמח שהוא כבר לא בדרים, אם זאת המוזיקה שהוא שואף ליצור ואם זאת הגישה שלו למוזיקה בכללי.

The secret orchard
But still so precious

תמונה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 8:00 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

Black Rose Immortal כתב:
אני לא מסתכל על השינוי פאזה שלו בגישה חיובית, אלא אני שמח שהוא כבר לא בדרים, אם זאת המוזיקה שהוא שואף ליצור ואם זאת הגישה שלו למוזיקה בכללי.

:)

בוא נקווה שנינו שמשבר אמצע החיים יחלוף והוא ישוב ליצור מוזיקה בסגנון שאנחנו אבל בעיקר הוא ראוי שיצור.

ואם בא לו מדי פעם "להשתרלל" so be it

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 10:11 am 
דרימיסט מתקדם

שירים סבירים. האמת שעכשיו אני באמת משוכנע שמייק דחף את דרים קצת לכיוון המטאל, גם בגלל הסאונד של AM וגם בגלל כל הדיבורים שלו על ג'יימס בראיונות (ואיך שהסולן שהוא עובד איתו עכשיו נשמע, ולא, לא ירדתי כאן על ראסל אלן. התכוונתי שיש לו קול מאוד...כבד).

כמו אצל רובכם - זה לא בדיוק הסגנון שלי.

@HHH@ כתב:
Sentient 6 כתב:
@HHH@ כתב:
קול מעצבן יש לראסל אלן הזה והטון של הגיטרה עוד יותר

איזה שטויות במיץ ראסל אלן הוא אחד הקולות האדירים ביותר בהיסטוריה של המטאל ואחד היורשים הכי ראויים אם הוא לא הכי ראוי לשרביט של רוני ג'יימס דיו והוא היחיד שיכול להחליף בצורה ראויה את ג'יימס לברי. אין עליו סורי.

אף אחד לא יכול להחליף את ג'יימס .. כן ראיתי הרבה תגובות חיוביות על הזמר הזה לא התלהבתי מי יודע מה

מסכים

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 11:01 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Schwimmer כתב:
שירים סבירים. האמת שעכשיו אני באמת משוכנע שמייק דחף את דרים קצת לכיוון המטאל, גם בגלל הסאונד של AM וגם בגלל כל הדיבורים שלו על ג'יימס בראיונות (ואיך שהסולן שהוא עובד איתו עכשיו נשמע, ולא, לא ירדתי כאן על ראסל אלן. התכוונתי שיש לו קול מאוד...כבד).

@HHH@ כתב:
Sentient 6 כתב:
@HHH@ כתב:

איזה שטויות במיץ ראסל אלן הוא אחד הקולות האדירים ביותר בהיסטוריה של המטאל ואחד היורשים הכי ראויים אם הוא לא הכי ראוי לשרביט של רוני ג'יימס דיו והוא היחיד שיכול להחליף בצורה ראויה את ג'יימס לברי. אין עליו סורי.

אף אחד לא יכול להחליף את ג'יימס .. כן ראיתי הרבה תגובות חיוביות על הזמר הזה לא התלהבתי מי יודע מה

מסכים

צודקים. כמו שאין תחליף למייק פורטנוי.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 11:22 am 
דרימיסט מתחיל

Sentient 6 כתב:
Schwimmer כתב:

@HHH@ כתב:
Sentient 6 כתב:
@HHH@ כתב:

מסכים

בנתיים מנג'יני עושה עבודה לא רעה בכלל

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 11:59 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

@HHH@ כתב:
Sentient 6 כתב:
Schwimmer כתב:

@HHH@ כתב:
Sentient 6 כתב:
@HHH@ כתב:

מסכים

תמונה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 1:43 pm 
דרימיסט מתקדם

ציטוט:
אין משהו מעניין, אין קלידים, אין אפקטים מיוחדים או הפקה מיוחדת.
סתם רעש.

לעומת דרים, אז כל דבר כמעט יהיה משעמם...
במוזיקה כזאת לא אמורים להיות אפקטים או קלידים, אלא תופים, גיטרות ובאס.

בנוגע ל"חוייה" המוזיקלית של מייק ב-LA, אז הוא כבר פירסם את זה וזה יהיה פרוייקט הארד רוק עם ג'ון סייקס התותח, שהוא אחד מהגיטריסטים שהכי הצליחו באייטיז, בין היתר עם ווייטסנייק (כתב חלק גדול מהלהיטים הגדולים של הלהקה), ט'ין ליזי ועוד. אין ספק שזה יהיה מעניין, אבל שוב, לא משהו מיוחד ומחדש שיגרום לזה שנשתגע ולא יודע מה.

אני חוזר ואומר, לדעתי הדבר הכי טוב שיצא ממייק בשנה הקרובה יהיה הפרוייקט עם המורסים, כי הם 2 מוזיקאים מדהימים והם יוכלו לגרום למייק לבוא לידי ביטוי בצורה הכי טובה. בנוסף, שזה יהיה פרוג-פופ כזה, לפחות ככה מייק הסביר את זה. מה אני יודע... לפחות הפרוייקט הזה מסקרן אותי :P .

ציטוט:

מנג'יני בינתיים על תקן סשניסט באלבום ומופיע בהופעות ולמתופף ברמה שלו, לבצע קאברים זה לא סוף העולם. שוב, מנג'יני יזכה לביקורת ברגע שהוא יספק רעיונות ויביא את עצמו לידי ביטוי בלהקה. בינתיים, הוא עשה דברים שכל מתופף ברמה גבוהה יכל לעשות לדעתי. ברור שהוא עושה את זה מצויין והוא אחלה בנאדם, אבל מבחינה מוזיקלית, הוא בינתיים לא עשה שום דבר מיוחד.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 8:25 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

:lol: מייק עושה kick בפייסבוק לכל מי שכותב שהEP לא טוב...
מבלי להיות דרמה קווין... כתבתי שלטעמי זה מטאל גנרי למדי ואני מצפה ליותר מורכבות ומקוריות... כעבור כמה דקות התגובה שלי נמחקה ואני לא ברשימת האנשים שעשו לייק

:doh2:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 9:20 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

די אופייני, לא?

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 09, 2011 9:22 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

Osiris כתב:
:lol: מייק עושה kick בפייסבוק לכל מי שכותב שהEP לא טוב...
מבלי להיות דרמה קווין... כתבתי שלטעמי זה מטאל גנרי למדי ואני מצפה ליותר מורכבות ומקוריות... כעבור כמה דקות התגובה שלי נמחקה ואני לא ברשימת האנשים שעשו לייק

:doh2:

ממש לא מפתיע.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 10, 2011 9:48 am 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

לפני קצת יותר מחודש הייתי בחופשה בארה"ב, ומכיוון שהייתי בניו יורק באותו זמן, לא יכלתי שלא להיות נוכח במופע הבכורה של Adrenaline Mob (שעלה 10 דולר אגב!).
מהרגע שהחבר'ה עלו לבמה, הם נתנו בראש עם אנרגיות שפשוט לא מהעולם הזה. אולם שלם שאף אחד מהנוכחים בו לא מכיר ולו תו מהמוסיקה וכולם בטירוף.
המוסיקה באמת לא מתוחכמת, וגם אני כמו רבים מהכותבים\קוראים פה עברתי את שלב המטאל ה"פשוט", אבל ההבדל לטעמי הוא במקצועיות היוצאת מן הכלל של חברי הלהקה. כל אחד בתחומו תותח על וכתוצאה מכך אתה שומע מטאל "פשוט" אבל זה נשמע טוב!
הדבר היחיד שאמרתי לעצמי אחרי ההופעה הוא שאם הם יצליחו להכניס חצי מהאנרגיות האלה לאלבום סטודיו הוא יהיה מצויין. אם לא - זה יכול להיהפך מהר ל.. סתם.
אני עדיין בתהליכי שמיעה של הEP, עוד לא גיבשתי דעה, אבל להופעה שלהם בהחלט הייתי חוזר! :metal:

אגב, משהו מצחיק שקרה לי - מאחוריי עמדה אישה, בסביבות גיל ה40 הייתי אומר, ששרה בזמן ההופעה את המילים לכל השירים! לא הבנתי איך זה ייתכן עד שהסולן החליט להקדיש שיר שקט (כן, יש אחד כזה באלבום המלא!) לאשתו וכשהוא חיפש אותה, מישהי מאחוריי צעקה - She's right here! אז מסתבר שעמדתי עם המשפחה. :whistle:

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 10, 2011 10:12 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

אגב השיר השקט ששמעתי בפרומו דווקא נשמע טוב... חבל שאין אותו ב-EP.

The secret orchard
But still so precious

תמונה

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 11, 2011 4:48 am 
The Count of DT-IL
סמל אישי של המשתמש

MP כתב:
Thx to all who picked up the AM EP and all the positive vibes! We realize it's a whole different world from DT & SX...THAT'S THE POINT!! : )
For those of you diggin the riffs & grooves and down w the Mob sound...wait til you hear the full album! This just scratches the surface...

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 11, 2011 5:36 am 
דרימיסט מתקדם

ציטוט:
הוא מצא את עצמו בלהקה כמו אבנג'ד ועכשיו המוב הזה.

לא חושב שאבנג'ד זאת מוזיקה לא מורכבת. לדעתי, לנגן אבנג'ד, בטח מבחינת תופים, לא זה רחוק מדרים ת'יאטר.

דווח על הודעה זו
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 697 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 62 אורחים

אתה יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.