YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 11:11 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3020 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 151  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' נובמבר 30, 2010 1:17 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

Mars Volter כתב:
לעצבן ולהקניט? אם זו הייתה המטרה שלי כאן אז לא הייתי כותב. רק רציתי לדעת אם יש משהו שהקבוצה הזו תעשה שיכול להוציא ממך איזו הבעת הערכה טהורה אליה. להגנת ערוץ הספורט אני אומר ששטיפת המוח שלהם נובעת אך ורק ממלחמה עיקשת על הצופה. בארסה וריאל (לצד כדורסל ישראלי) הן ההצדקות היחידות כיום לקיום של הערוץ הזה, אני חושב שעיסקית - זו החלטה הגיונית לפמפם את המשחק הזה ואת האיכות של הקבוצות הללו.
אני חושב שכולם עושים את זה - ניקח לדוגמא את צ'רלטון, שם אומרים לך בפרומואים לפרמייר-ליג: "הליגה הטובה בעולם". כאילו זו עובדה מדעית. האם זה לא דומה למה שנדב הסיני עושה?

אז בשביל מה השאלה אם ארסנל הייתה מנצחת 6:0? מה הקשר? ארסנל לא משחקת בליגה שמחשבים בה את הפרשי השערים במחזור השני. אמרתי שמדובר בקבוצת כדורגל ענקית, מה עוד אני צריך להגיד? אני לא חלק מהאוננות בערוץ הספורט, כי זה הדבר היחיד שיש להם לשדר ואפילו אולפן ליגת האלופות שלהם נהיה עלוב משבוע לשבוע עם איציק זוהר הדוגמן. את נדב החרגול אני מתעב, בימי שבת בלילה כשהייתי צופה בליגה הספרדית, הייתי פשוט עושה MUTE כי עם הצעקות שלו הוא היה מעיר את כל השכונה.

ציטוט:
בכל אופן, אני חושב שאתה יכול להסכים עם זה שלפני המשחק עמדו 2 הקבוצות הטובות בעולם (כרגע) אחת נגד השנייה. עצם העובדה שאחת מהן ניצחה את השנייה 5(!!!!) - 0 זה פשוט מדהים. אני רואה כדורגל 17 שנים, מעולם הפער בין 2 הקבוצות האיכותיות בתבל לא היה גדול יותר. אני לא אומר שיונייטד או צ'לסי או אפילו באיירן היו מפסידות בתוצאה הזו, בגלל שריאל משחקת בסגנון אחר, אבל פאק - אתה יכול לחשוב על הגנה היום בכדורגל האירופי שיכולה לעצור את המפלצת הזו? האם יש מרכז שדה חזק מספיק כדי להצר את צעדיהם של צ'אבי ואינייסטה? האם יש מגן בעולם שיכול למהירות של פדרו ומסי? אשמח לשמוע את דעתך.

כמו שריאל נראתה אתמול, היא לא הייתה בין 4 הראשונות באנגליה, היא פשוט בוטלה,נרמסה ונראתה עלובה, לא הצליחה לחבר יותר מ-3 פסים רצופים. ריאל היא אוסף של שחקנים ולא נראית כמו קבוצה לצערי, כי קיוויתי לראות מהם משחק אחר. אני חושב שב-9 מתוך 10 משחקים ברצלונה לא הייתה מסוגלת לתת 5:0 בראש לריאל, זה יום כזה מיוחד שתמיד ייזכר וקשה לשחזר כזאת יכולת רן. קודם כל, יש מגנים שיכולים למהירות שלהם, העניין הוא איך מגינים. השיטה של ברצלונה היא להחזיק בכדור הרבה, להוציא החוצה את המגינים של היריבה ואז לתת מסירת עומק חכמה ששוברת את ההגנה. מול ברצלונה צריך לעלות במערך מעובה של 5 קשרים ופשוט לא לשחק הרפתקני ,בדיוק כמו שאינטר עשתה שנה שעברה בקמפ נואו, זה בהחלט אפשרי. רוב הקבוצות לא מסוגלות לעמוד מול ברצלונה ומגיעות כבר לפני המשחק בפיגור מנטאלי של 2:0 עוד לפני שדרכו על הדשא, כמו הקבוצות שהיו מגיעות בשנות ה-70 לשחק מול מכבי נתניה וכבר כשהאוטובוס שלהן היה מגיע למכון וינגייט הן היו יודעות שהן בפיגור 2:0.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 02, 2010 3:57 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

יום עצוב לחובבי הכדורגל בעולם, רוסיה זוכה באירוח מונדיאל 2012 (מעניין כמה שוחד בלאטר והחבר'ה קיבלו) וקטאר (הם יודעים בכלל מה זה כדורגל?) תארח את מונדיאל 2022. שוב פעם מוכח שפיפ"א הוא ארגון מבחיל, מושחת ומסריח מהראש.

בא לי להקיא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 08, 2010 8:56 am 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

מי היה מאמין שאחד מהגולים המדהימים השנה יבוא מהפועל ת"א.. ועוד בצ'מפיונס?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 08, 2010 2:45 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ללא ספק אחד הגולים המדהימים של השנה, אם לא המדהים שבהם. חבל שהפועל לא שמרו על היתרון, כי רציתי לראות אותם לפחות בליגה האירופית ממשיכים את הקמפיין האירופאי שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 13, 2010 9:46 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אריק בנאדו שוב הבוס במרכז ההגנה של חיפה. דברים מסתדרים בדרכים מצחיקות הא?...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 14, 2010 12:24 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מנצ'סטר פתחה פער של 2 נקודות בפסגה עם משחק חסר אחרי הניצחון הביתי על ארסנל.
האמת שהיה משחק די מחורבן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 14, 2010 3:46 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

כן משחק לא משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2010 12:26 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

רשימת המשחקים של שמינית הגמר:

רומא - שחטאר דונייצק
מילאן - טוטנהאם
ולנסיה - שאלקה
אינטר - באיירן מינכן
ליון - ריאל מדריד
ארסנל - ברצלונה
מארסיי - מנצ'סטר יונייטד
פ.צ קופנהגן - צ'לסי

ההימורים שלי:
רומא, מילאן, שאלקה, באיירן, ריאל, בארסה, מנצ'סטר וצ'לסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2010 1:08 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני מריח דם בין בריל וטל? :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2010 2:14 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

ההימורים שלי!

1.רומא, למרות שהיא קבוצה לא יציבה כבר כמה עונות, הם עדיין גדולים על שחטאר.
2.טוטנהאם, לדעתי יקחו את מילאן ויפוצצו את הבלוף שיש למילאן עונה טובה. חוץ מזה שטוטנהאם קבוצה מדהימה העונה.
3.ולנסיה, אבל בסופו של דבר 2 הקבוצות עלולות לתת ללוזריות שלהם להרוס להם, לולנסיה יש את היתרון שבליגה הולך להם טוב.
4.באיירן, ואני מהמר שזה גם יוביל לפיטוריו של בניטז.
5.ריאל, פשוט 10 רמות מעל ליון.
6.ברצלונה, החולשה של ארסנל במשחק תהיה הטקטיקה הברורה של ונגר של לא לעשות שום בונקר ולשחק כרגיל, לדעתי ארסנל אחת הקבוצות הכי חלשות שברצלונה יכלה לקבל כי ארסנל (או בעצם ונגר) לא יודעת איך לשנות את המשחק שלה.
7.יונייטד, רוב הסיכויים אחרי משחק טקטי ומשעמם.
8.צ'לסי למרות שקופנהגן מרשימה אותי העונה ואם צ'לסי תמשיך ברצף המשחקים הרע שלה, מי יודע. אם תבוא הפתעה היא תבוא מפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2010 5:18 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
רומא - שחטאר דונייצק

שחטאר לא הפסידה מעולם באצטדיון החדש שלה, משחק הגומלין הוא אצלה ובמידה והיא מוציאה הפסד מינימלי או תיקו ברומא, היא עולה לשלב הבא. אני עם האוקראינים (אני יודע שאני משוחד).
ציטוט:
מילאן - טוטנהאם

טוטנהאם משחקת התקפי בכל מגרש ולדעתי היא תשיג שער חוץ בסאן סירו, מה שיאפשר לה להכריע בקלות את המשחק בלול, תרנגולים עולים לרבע הגמר בפעם הראשונה שהם בצ'מפיונס ליג.
ציטוט:
ולנסיה - שאלקה

שתי קבוצות שלא מתאימות לרמות האלה, אבל אחת מהן תהיה ברבע הגמר. לא הייתי רוצה להמר פה, אבל אני מעדיף ששאלקה תעלה, כי בא לי לראות את ראול,הונטלאר ומנואל נוייר גם בשלב הבא.
ציטוט:
אינטר - באיירן מינכן

שתי הקבוצות שנפגשו בגמר בשנה שעברה נפגשות כבר בשמינית הגמר ואחת תעוף הביתה. באיירן בעונה מאד לא משכנעת ועם הרבה קשיים, אבל גם באינטר יש לא מעט בעיות, ואני מאמין שבקרב הטקטיקנים ידו של ואן חאל תהיה על העליונה, במיוחד שהמשחק השני הוא באליאנץ ארינה.
ציטוט:
ליון - ריאל מדריד

לפני כמה שנים, הייתי מהמר על ליון בלי בעיה, אבל זאת לא אותה ליון של פעם ואני מאמין שחמוריניו יעבור לשלב הבא.
ציטוט:
ארסנל - ברצלונה

האמת מגיע לונגר העונש הזה, על היהירות ועל כך שזרק לפח את שלב הבתים שהיה לנו כל כך קל שהצלחנו לחרבן את המקום הראשון ולסיים בקושי במקום השני. מי שמפסיד לבראגה מקבל את ברצלונה בשמינית הגמר. אין לנו את היכולת הטקטית להתמודד מול ברצלונה ושיטת המשחק שלה, ברור לחלוטין שיהיה צמד מפגשים גדול של כדורגל עם הרבה שערים, אבל אין לתותחנים סיכוי. אולי כאשר ההנהלה תפסיד הכנסות מאי עלייה לרבע גמר ליגת האלופות, היא תבין שמשהו בדרך של ונגר לא נכון ואולי תעיף אותו הביתה (אני יודע שאני משלה את עצמי, כי כל עוד אנחנו מסיימים בין 4 הראשונות, אין סיכוי שהצרפתי יילך לשטרסבורג).

ציטוט:
מארסיי - מנצ'סטר יונייטד

מארסיי אחד הסוסים השחורים בליגת האלופות השנה ולדעתי לא צפויים למנצ'סטר בכלל חיים קלים. הצרפתים ניצחו את צ'לסי שאמנם הבטיחה את עלייתה כבר לפני המחזור האחרון, והם ממש לא הולכים לפתוח רגליים למנצ'סטר יונייטד. למרות זאת אני מאמין שהנסיון והבדלי האיכות יעשו את שלהם וגם אם יונייטד לא תרשים (והיא ממש לא מרשימה במרבית משחקיה העונה) היא תהיה יעילה ותעבור לשלב הבא.
ציטוט:
פ.צ קופנהגן - צ'לסי

יחד עם ארסנל-ברצלונה, הבאנקר של שמינית הגמר, צ'לסי בהליכה לשלב הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2010 5:36 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

טוטנהאם - מילאן
צ'לסי - קופנהאגן

אני כבר די סגור על עצמי, אבל אם יש למישהו לזרוק את ה-2 שקל שלו על איזה משחק כדאי לי לראות, אני אשמח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2010 5:47 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

Mars Volter כתב:
טוטנהאם - מילאן
צ'לסי - קופנהאגן

אני כבר די סגור על עצמי, אבל אם יש למישהו לזרוק את ה-2 שקל שלו על איזה משחק כדאי לי לראות, אני אשמח.

מבין שני אלה? ברור שטוטנהאם-מילאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 17, 2010 6:19 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

טיפ להשגת כרטיסים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 18, 2010 12:49 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

כרגע כמובן שלא יצאו כרטיסים למכירה, אבל תגיד לי כמה אתה צריך ואני אנסה להשיג לך, אני מכיר כמה ברוקרים בלונדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 18, 2010 6:49 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

מילאן - טוטנאהם הולך להיות משחק אדיר, שתי קבוצות התקפיות ויהיה כדורגל שמח. שני רק למשחק של בארסה - ארסנל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 28, 2010 7:34 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ניצחון ענק של ארסנל על צ'לסקי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 28, 2010 7:52 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

גם אני מאוד מרוצה מהניצחון של הונגרים...
נקווה שזה לא יתנקם בנו בהמשך העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 28, 2010 9:51 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

עם כזה שער נצחון של פארק מולנו, שקוף שהאליפות העונה של יונייטד. לא משנה שהם משחקים כדורגל פח, אבל זאת אחת מהעונות האלה שלא משנה מה היריבות יעשו, הכל הולך ליונייטד שהיא היחידה ללא הפסד. עדיין, נצחון ענק שלנו שהוכיח המון אופי ונחישות, לא כדורגל גדול אבל הענשנו את הרוסים על כל טעות שהם עשו בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 12, 2011 3:10 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

גול ענק של רוני העניק למנצ'סטר ניצחון חשוב מאוד בדרבי!

מקווה שארסנל תחטוף מוולבס את מה שמנצ'סטר חטפה שבוע שעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3020 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 151  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.