YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ג' יוני 04, 2024 8:24 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3853 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 193  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אשכול פוליטיקה
הודעהפורסם: ש' דצמבר 29, 2007 12:28 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

באמת מאמר מנומק היטב, עכשיו נשאר רק שהחוק יאכף ברצינות. באנגליה ובארה"ב לא צריכים לאכוף בכוחניות, כי שם אנשים יודעים לכבד חוקים ולא מחפשים איך לצפצף על החוק, רק פה צריך שרשויות אכיפה יתערבו ויתחילו לחלק קנסות לבעלי פאבים ולמעשנים. ברוב הפאבים שיצא לי להיות בהם, עדיין נותנים לעשן, עדיין שמים מאפרות על השולחן, וגם אם לא שמים מאפרות על השולחן אומרים באופן ישיר לנוכחים שיאפרו על הרצפה. נקווה שמתישהו נגיע למצב אידיאלי שבו גם המעשנים יבינו את חשיבות החוק, וגם בעלי העסקים יבינו שכדאי ליישם אותו ולא ינסו לצפצף עליו בכל מיני דרכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 29, 2007 12:50 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

החוק הזה חייב תיקון לדעתי של העישון במקומות ציבוריים... שלבעל המקום יהיה את האופציה בידו להגדיר את המקום למעשנים או לא באמצעות שילוט נכון בכניסה לפפאב.. ולמי שלא מתאים, יכול לחפש מקום אחר.. כיום, ברוב הפאבים אפשר למצוא אנשים מעשנים ואני כמעט בטוח שברוב הפאבים זה מה שיהיה.. ונכון, לכל לא מעשן אני יכול להבין שזה מסכן אותו גם להיות במקום שכן מעשנים בו.. אבל מה לעשות שוואלה, עישון זה חלק מזכות שבנאדם יכול להרשות לעצמו, ושיש חוק נגדו, זה מקומם.. ברגע שיהיה את החוק הזה שבעל המקום יוכל להגדיר אם המקום שלו הוא למעשנים או לא, זה יהיה מעולה.. ורוב הפאבים יעשו את זה.. כי לא כל חוק שתופס בלונדון ושאר המקומת, יכול לתפוס בארץ.. מה לעשות, המנטליות הישראלית..
רוב שותי הבירות(ממה שאני רואה בפאבים בת"א, ואני הייתי בלא מעט) והאלכוהול למינהן, מעדיפים את השתיה שלהם עם איזה סיגריה למרגש טוב..
ושאני מעשן בפאב או במועדונים, אני קורה לעצמי עבריין אידיאולוגי :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 29, 2007 1:21 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

סלח לי זה פשוט שטויות.
אם החוק הזה תפס באירופה, אז בטח הוא יתפוס בארץ, אין פה שום מנטליות ישראלית מיוחדת! באירופה שותים ועישנו הרבה יותר!
ועישון זה לא חלק מזכות שבנאדם יכול להרשות לעצמו, כי הזכות הזאת פוגעת באחרים!!! בדיוק כמו שלא זכותי להשמיע מוזיקה רועשת באמצע הלילה או ללכת עירום ברחוב! (תקרא את המאמר מהקישור בעמוד הקודם). זכותך להרעיל את הריאות שלך אבל לא זכותך לפגוע בי בדרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 29, 2007 2:53 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אני מסכים איתך לגבי הקטע של וואלה יש לי זכות להרעיל לעצמי את הריאות ולא לעשות את זה לך.. כמובן, אני מסכים בעיינין.. אבל יש כל מיני שיטות כדי לרצות את שני הצדדים ולהגיע לעמק השווה כגון:תאי עישון כמו שהיה נהוג עד היום(מעשנים או לא וכל זה), הגדרת פאבים ובארים למעשנים בלבד.. וזה לא נועד לבטל את החוק ההוא לגמרי.. אני מאמין שהרבה יגדירו את עצמם כמקומות מעשנים.. אבל כמובן לא כולם.. ומי שלא מעשן, כמובן תהיה לו הזכות להכנס למקומות האלה.. מה שהפוך כמובן לא יהיה אפשרי.. כי החוק הזה לא הוגן מבחינת המעשנים, שזורקים אותם החוצה כמו כלבים רק בשביל סיגריה שהם רק בסך הכל רוצים לעשן.. ושוב אני אומר.. יש חוקים שאולי מונהגים באירופה(ד"א באירופה אין התחשבות באנשים לא מעשנים היא הרבה יותר גדולה מאשר כאן בארץ.. מעשנים בכל נוד..) שלא מתאימים לארץ.. אחד מהם זה זה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 29, 2007 5:52 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

לא מסכימה. אם יתנו למנהלי הפאבים אפשרות להיות מקום עם מעשנים או בלי מעשנים, מן הסתם שכל המקומות יהיו מקומות עישון, כי אף אחד לא רוצה להפסיד קהל גדול של מעשנים. זה מאוד משתלם להם. אבל מה שכן בארץ יש נטיה לצפצף על החוק, ברגע שהוא יוצא יש אולי 50 אחוז אכיפה ובשאר המקומות ממשיכים כרגיל. בהתחלה התפלאתי בכלל שראיתי מקומות בלי עישון, אבל אחרי הערב שהיה לי אתמול (להיות תקועה בפאב קטן וצפוף עם מיליון אנשים שתוקעים את הסיגריה המסריחה שלהם בפרצוף שלי, כל הערב נשמתי עשן סיגריות), איבדתי את כל האופטימיות שלי לגבי החוק הזה. בחיים לא יאכפו אותו לגמרי.
כמה שנמאס לי לחזור מסריחה מסיגריות כאילו עישנתי בעצמי איזה חבילה..מגעיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 29, 2007 11:49 pm 
דרימיסט-על

Nabo כתב:
כמה שנמאס לי לחזור מסריחה מסיגריות כאילו עישנתי בעצמי איזה חבילה..מגעיל.

כ"כ מסכים איתך! אחרי כל יציאה אני חוזר הבייתה עם חולצה מסריחה כ"כ, כאילו ישבתי ליד מדורה כמה שעות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 03, 2008 10:30 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נו אז מה אתם אומרים שיהיה בבחירות המוקדמות לנשיאות ארה"ב?

אצל הדמוקרטים אני מעדיף את אובמה, ראיתי אותו פעם אחד והוא מאוד הרשים אותי... הבעייה שהוא קצת אינטליגנט מדי לעם האמריקאי לכן יש חשש שהם לא יבחרו בו.
על קלינטון אין לי דעה מיוחדת, אני לא מת עלייה אבל היא עדיין עדיפה על כל רפובליקני.
ג'ון אדווארדס אני פחות מכיר.

אצל הרפובליקנים יש את מייק האקבי שיותר פרימיטיבי בדעותיו אפילו מבוש. לכן אני לא מת עליו.
מיט רומני הכומר המורמוני מזגזג לפי המטרה שלפניו. למושל מסצ'וסטס הוא נבחר כי הביעה דיעות ליברליות ועכשיו למועמד הרפובליקנים הוא פתאום מת יישר לפי הקו השמרני אבל עדיין לא גרוע כמו האקבי.
והגרוע ביותר ואני מאוד מאוד מקווה לטובת העם האמריקאי ולטובת כולנו שלא ייבחר זה רודולף ג'וליאני. הבנאדם מוערך מאוד בארץ פשוט כי אנשים לא מכירים אותו. כשהייתי בארה"ב סיפרו לי עליו סיפורי זוועה על ההתנהלות הפאשיסטית שלו כשהיה ראש עיריית ניו יורק. גם מפי רפובליקנים. כנראה שהאמריקאים גם יודעים את זה והוא כרגע לא במובילים.

אישית אני רוצה לאובמה ייקח, אם הוא יוכל לעמוד מאחורי דבריו, זה אחד הנשיאים הטובים שיהיו.
אם אני מסתכל למי יש יותר סיכוי לקחת את הרפובליקנים הרי שזאת קלינטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 12:16 am 
דרימיסט שרוף

הנה נושא מעניין! :party:
אני לא ממש מבין, אבל נצחון דמוקרטי הוא הכרחי. מהרבה סיבות.. 8-)
הילארי היקרה היא החביבה עליי.. אבל גם אם אובמה ייקח, זה יהיה טוב..
הגיע הזמן שתהיה נשיאה או שיהיה נשיא שחור. :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 12:28 am 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

האמת?
לא איכפת לי מאיזה צד בקשת הפוליטית האמריקאית יבוא הנשיא הבא של ארה"ב.
אני רוצה רק שזה יהיה מישהו אסרטיבי כמו רוזוולט אבל לא אגרסיבי כמו בוש(שתי מלחמות בשלוש שנים).
מישהו שלא יבחר צד בסכסוך המזרח תיכוני אלא ינסה לקרב את הצדדים אחד אל השני
כדי להביא להתקדמות לקראת שלום.
מישהו שבמקרה של מלחמה או הסלמה באזור יוכל להבין שזו מלחמה ולא ינסה לרכך אותה
כי אם צריך להילחם-אז נלחמים בלי פשרות
(קונדוליסה רייס במלחמת לבנון השניה-"ישראל צריכה לאפשר פסקי זמן בלחימה כדי לאפשר לאו"ם
לקיים מסדרונות הומניטריים למען אזרחי לבנון"...מסדרונות שנוצלו לרעה ע"י חזבאללה לשנע חיילים ואמל"ח
אל תוך דרום לבנון וארה"ב ידעה שזה יקרה והתעלמה מכך)
אדם שיוביל מדינה יציבה וחכמה...בוש טוען שאיראן חותרת לגרעין צבאי בעוד שארגוני הביון האמריקאיים
מודיעים שלדעתם איראן הפסיקה לחתור לפצצת אטום.
נשיא שינסה לפתור את הבעיות עם פתרונות יצירתיים ולא יפנה ישר לכח(בוש)
אבל כאשר הוא יצטרך לפנות לכח הוא לא יהסס ויחכה,ויפעיל את הכח בצורה חכמה ומחושבת-לא הססנית
אדם שיזום מהלכים במקום להסתגל ולהגיב למהלכים של אחרים.

לצערי אני עוד לא רואה אדם כזה בבחירות הנוחכיות בארה"ב
אולי ברק אובאמה מתקרב לתיאור,אבל ספק בליבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 6:36 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

הנשיא של ארה"ב צריך קודם להיות טוב לארה"ב ואחרי זה לשאר מדינות העולם (כולל אותנו), וזה למרות שלאיפא"ק יש כוח רציני בהשפעה על זהות הנשיא הבא.

ברק אובמה לדעתי הוא גימיק נחמד אבל הוא לא ינצח בפריימריז, אדוארדס חביב מאד אבל לשניהם אין סיכוי מול הילארי. לגבי הרפובליקנים, חבל לי אישית שג'ון מקיין לא מתמודד הוא בין השפויים והמתונים שיש אצל הרפובליקנים (כנראה שזאת גם הסיבה שהוא לא מתמודד), ונראה שג'וליאני ייקח. אגב ניר, ג'וליאני ממש לא פאשיסט, זה תדמית שיצאה לו. תקרא את הספר "מנהיגות" שהוא כתב, ותראה שאתה טועה. לסיכום לדעתי זה יהיה נשיא רפובליקני עם כל הצער שבעניין, כי גם אם אובמה ינצח בדמוקרטים אז האמריקאים לא יבחרו אותו, ואם הילארי המוכשרת תנצח בפריימריז, היא לא תנצח בבחירות כי האמריקאים פרימיטיביים מדי כדי שתהיה להם נשיאה אישה (הלוואי שאתבדה).

אפרופו בחירות הנה הכותרת המשעשעת שהייתה ב-DAILY MIRROR אחרי שבוש ניצח בבחירות הקודמות:
תמונה

שיטת הבחירות האמריקאית היא שיטה מטומטמת. תיאורטית יכול להיות מועמד שבסה"כ יקבל יותר קולות מהמועמד השני אבל עדיין יפסיד. בשיטת האלקטורים, לכל מדינה יש כמות מסוימת של אלקטורים (לפי גודלה ומספר תושביה) והמועמד שמנצח בכל מדינה, לוקח את כל האלקטורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 7:17 am 
דרימיסט שרוף

דובר בכל מערכת בחירות רבות על שיטת הבחירות ה"פרימיטיבית" משהו של האמריקאים..
ומה זה תיאורטית? בבחירות שבוש התחרה נגד אל גור, המצב היה בדיוק כפי שתיארת.. :cry:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 10:28 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

טל , אתה לא באמת מצפה להכיר באמת את ג'וליאני מספר שהוא כתב נכון? הוא הכי גרוע לאמריקאים, גם אם הם עוד לא מבינים את זה.
הילת ה911 שלו התפוגגה מזמן והאמת על ההתנהלות שלו יצאה לאור.
הוא גן לא מוביל אצל הרפובליקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 10:37 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ובינתיים האקבי ואובמה לוקחים באיווה. לא שזה אומר הרבה אבל זה נותן תקווה לפחות מבחינת הדמוקרטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 10:42 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

DivineComedy כתב:
טל , אתה לא באמת מצפה להכיר באמת את ג'וליאני מספר שהוא כתב נכון? הוא הכי גרוע לאמריקאים, גם אם הם עוד לא מבינים את זה.
הילת ה911 שלו התפוגגה מזמן והאמת על ההתנהלות שלו יצאה לאור.
הוא גן לא מוביל אצל הרפובליקנים.

תשמע, אני לא מעריץ או תומך של ג'וליאני, אבל קראתי את הספר ולמדתי הרבה על הבן אדם, לא סתם אני קורא ספרים כאלה ולא CHEAP PAPERBACKS. ג'וליאני עשה שינוי מדהים בניו יורק מאז שנכנס לתפקידו, הוא הוריד שם את רמת הפשע בצורה שלא תיאמן ועשה עוד כל מיני דברים טובים עבור העיר. תוסיף לזה כמובן את אירועי 9/11, את המאבק שלו בסרטן הערמונית, את העובדה שהאמריקאים רצו לשנות את התקנון כדי שיוכל להיות ראש עיר קדנציה שלישית ברציפות. זה לא רק 9/11 וכמובן שאני לא עושה ממנו טלית שכולה תכלת. אם הייתי מהרפובליקנים, הייתי מצביע למקיין.

הפריימריז באיווה לא אומרים שום דבר, כי חלק מהמועמדים בכלל לא טרחו להשקיע בהן מאמץ,זמן וכסף.
האקבי הזה הוא הניל מורס של הפוליטיקה האמריקאית, מושל ארקנסו לשעבר וכומר בפטיסטי (יש תמונה שלו היום בוואלה עם גיטרה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 12:03 pm 
דרימיסטית מתקדמת

DivineComedy כתב:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3484246,00.html

עדיף שאני לא אעלה על הכתב את מה שאני חושב על הבני זונות האלה עכשיו.

לי אישית זה קשה יותר מכיוון שאני מאמינה מאוד בסירוס ועיקור של חתולים וכלבים (כואב הלב לראות אותם רעבים ברחובות) ועל כן קשה לי לקבל את דעתם של יושבי ראש המפד"ל - מפלגה שתמכתי בה (עקב איחודם עם האיחוד הלאומי = זאת הייתה פשרה שעשיתי כי לא היו הרבה אופציות והם היו "בעלי הידיים הכי פחות מלוכלכות בפוליטיקה"ושותפים למרבית דעותי הפוליטיות והחברתיות), הפגנתי עם אנשיה בהתנתקות ובבחירות שהיו, והנה בכתבה הזאת הפשרה שלי מתפוצצת לי בפנים עקב היותי ירוקה ונאמנה לסביבה ולכל יצורי הטבע שחיים בא. אלוי ואנשי הימין היו רואים מעבר לדת ומקשיבים בסוגיות כגון אלה גם ללב.

אני מאוד מקווה שיעלו את הנושא שוב על הפרק ולא יתעלמו ממנו כמו הרבה נושאים חשובים אחרים.

dancing on the path and singing, now you got away,you can reach the goals that you have set from now on, every day. there is no way you would go back now,oh no, those days are past. life is waiting for the one who loves to live, and is not a secret...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 12:31 pm 
דרימיסטית מתקדמת

DivineComedy כתב:
http://news.walla.co.il/?w=//1214649

יופי של מאמר שמסכם למה המעשנים פשוט לא צודקים במאבקם בעד העישון.

מאמר כלבבי!!! - אני לא אשכח את הפעם הראשונה לאחר חיקוק החוק שנכנסתי לפאב ויצאתי ממנו עם אותו רייח נהדר של הבושם שלי, בלי הצורך לחפוף שיער ולהשליך את הסוודרון המחמם לכביסה.
אומנם החוק חל בפאבים אבל כנראה שבמועדונים מתעלמים מקיומו, כי מהמועדון חזרתי כרגיל ישר למקלחת לחפוף שייער כשבדרך אני משליכה את הסוודרון לכביסה...

בכלל צריך להביא את סוגית העישון לדיון רציני בחברה המודרנית, בגלל המסר שהוא מעביר לילדינו. אני רואה בחוק החדש התקדמות חברתית יוצאת דופן שאני מקווה שכן ירבו כמוה. = ולא כמישהי שסובלת מעישון, אלא כסטודנטית לחינוך.

dancing on the path and singing, now you got away,you can reach the goals that you have set from now on, every day. there is no way you would go back now,oh no, those days are past. life is waiting for the one who loves to live, and is not a secret...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 04, 2008 4:20 pm 
דרימיסט מתקדם
סמל אישי של המשתמש

HEART כתב:
DivineComedy כתב:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3484246,00.html

עדיף שאני לא אעלה על הכתב את מה שאני חושב על הבני זונות האלה עכשיו.

לי אישית זה קשה יותר מכיוון שאני מאמינה מאוד בסירוס ועיקור של חתולים וכלבים (כואב הלב לראות אותם רעבים ברחובות) ועל כן קשה לי לקבל את דעתם של יושבי ראש המפד"ל - מפלגה שתמכתי בה (עקב איחודם עם האיחוד הלאומי = זאת הייתה פשרה שעשיתי כי לא היו הרבה אופציות והם היו "בעלי הידיים הכי פחות מלוכלכות בפוליטיקה"ושותפים למרבית דעותי הפוליטיות והחברתיות), הפגנתי עם אנשיה בהתנתקות ובבחירות שהיו, והנה בכתבה הזאת הפשרה שלי מתפוצצת לי בפנים עקב היותי ירוקה ונאמנה לסביבה ולכל יצורי הטבע שחיים בא. אלוי ואנשי הימין היו רואים מעבר לדת ומקשיבים בסוגיות כגון אלה גם ללב.

אני מאוד מקווה שיעלו את הנושא שוב על הפרק ולא יתעלמו ממנו כמו הרבה נושאים חשובים אחרים.

לפחות זבולון אורלב תומך בחוק, ובמסגרת היום זכויות בעלי חיים שהיה בכנסת ביום שלישי, הוא והשדולה למען בע"ח הביעו אופטימיות לגבי העברת החוק הזה... אני רק מקווה שאלו לא רק דיבורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 2:16 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

תקוו שאני אצליח להיכנס לכנסת איכשהו בעתיד ואז נוכל לנסות לשנות דברים במדינה הזאת. :party:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 3:45 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:
תקוו שאני אצליח להיכנס לכנסת איכשהו בעתיד ואז נוכל לנסות לשנות דברים במדינה הזאת. :party:

אם בדרך נס תצליח להשאר לא מושחת, הלוואי עלינו..
יש כל כך הרבה דברים רעים בממשלה ובהגיון המוטמטם רצח שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 05, 2008 6:00 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

טל רודס כתב:

כבר אמרתי לך את זה בעבר,
you have my vote

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3853 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 193  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.