YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' מאי 17, 2024 7:31 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1109 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 56  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ינואר 06, 2008 9:04 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

קודם כל כתגובה ל"ירידה" על ליגת העל בכדורסל:
אני אוהב כדורסל- אני רואה את הליגה שלנו, אני רואה משחקים מאירופה, אני רואה NBA ואני רואה קולג'ים כשמזדמן לי, כי אני אוהב כדורסל!! אני לא מסתכל על ה-NBA ואומר- אייי איזה חרא של כדורסל יש באירופה ובישראל, כי אי אפשר להשוות ואין צורך להשוות.
העובדה היא שה-NBA מתקרב ושואב הרבה מהכדורסל האירופי משנה לשנה, ולא להיפך. ובקשר לליגה שלנו- אם באמת תשב לראות משחקים בליגה תראה שהרמה של הכדורסל בארץ יותר גבוהה ממה שחושבים.
בקשר לביינום- די כבר עם הגועל נפש הזה, הוא פגע במישהו? שישב בכלא!! מה זה ההתנפלות הלאומית על מכבי תל אביב כאילו אין כלום בספורט בעולם ובארץ שצריך להתעסק כל היום בחרא צהוב של הצהובים!!
הפועל נתנה משחק גדול אתמול ולמרות שאני מאוכזב מאוד מההפסד, אני מאושר שהצלחנו לעבור את הקבוצה הכי טובה בליגה היום. אחרי הפציעה של ארנולד כולם הספידו אותנו, כולם חשבו שאין סיכוי בלי זרים ובלי ארנולד לעברו את הקבוצה החזקה של אפי. כולם פרגנו לאפי ולבני השרון ואף אחד לא שם לב כמה מלחמה נתנו השחקנים הישראלים של הפועל במשחקנים האחרונים!! הפועל ירושלים שוב מראה לליגה ולעיתונות המגעילה של הספורט שקבוצה שמבוססת בראש ובראשונה על שחקנים ישראלים ולא על אסופת זרים מרחבי העולם, יכולה להתעלות ולשחק כדורסל טוב ואיכותי!
דן שמיר ניהל אתמול את המשחק כמעט בצורה מושלמת, מרקוביץ' מתן משחק שלא אניולא הוא זוכרים כבר הרבה זמן. גם חג'ג' עם ניהול משחק נהדר- אין מילים! לצערי ההפרש מהמשחק הראשון נתן לשחקנים להקל ראש ולהפסיד, אבל המשחק בלי ספק היה ונשאר בשליטה שלנו לכל אורכו.
מילה אחרונה על יו"ר בני השרון שניסה כל טריק מלוכלך בספר של דון שמעון כדי לפגוע בהפועל ירושלים: אקוניס הוא זבל של בנאדם, בכיין (כנראה למד מטפירו) עלוב נפש שלא מסוגל להאמין בקבוצה שלו שתצליח אז הוא מנסה להוציא משהו דרך לכלוך. פניני כנראה ידע במי מדובר כשסירב לחתום השנה אצלו למרות התחנונים של אקוניס בתחילת העונה.
אז.......שלא יעבדו עליכם :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 06, 2008 9:12 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
אני אוהב כדורסל- אני רואה את הליגה שלנו, אני רואה משחקים מאירופה, אני רואה NBA ואני רואה קולג'ים כשמזדמן לי, כי אני אוהב כדורסל!! אני לא מסתכל על ה-NBA ואומר- אייי איזה חרא של כדורסל יש באירופה ובישראל, כי אי אפשר להשוות ואין צורך להשוות.
העובדה היא שה-NBA מתקרב ושואב הרבה מהכדורסל האירופי משנה לשנה, ולא להיפך. ובקשר לליגה שלנו- אם באמת תשב לראות משחקים בליגה תראה שהרמה של הכדורסל בארץ יותר גבוהה ממה שחושבים.
בקשר לביינום- די כבר עם הגועל נפש הזה, הוא פגע במישהו? שישב בכלא!! מה זה ההתנפלות הלאומית על מכבי תל אביב כאילו אין כלום בספורט בעולם ובארץ שצריך להתעסק כל היום בחרא צהוב של הצהובים!!
הפועל נתנה משחק גדול אתמול ולמרות שאני מאוכזב מאוד מההפסד, אני מאושר שהצלחנו לעבור את הקבוצה הכי טובה בליגה היום. אחרי הפציעה של ארנולד כולם הספידו אותנו, כולם חשבו שאין סיכוי בלי זרים ובלי ארנולד לעברו את הקבוצה החזקה של אפי. כולם פרגנו לאפי ולבני השרון ואף אחד לא שם לב כמה מלחמה נתנו השחקנים הישראלים של הפועל במשחקנים האחרונים!! הפועל ירושלים שוב מראה לליגה ולעיתונות המגעילה של הספורט שקבוצה שמבוססת בראש ובראשונה על שחקנים ישראלים ולא על אסופת זרים מרחבי העולם, יכולה להתעלות ולשחק כדורסל טוב ואיכותי!
דן שמיר ניהל אתמול את המשחק כמעט בצורה מושלמת, מרקוביץ' מתן משחק שלא אניולא הוא זוכרים כבר הרבה זמן. גם חג'ג' עם ניהול משחק נהדר- אין מילים! לצערי ההפרש מהמשחק הראשון נתן לשחקנים להקל ראש ולהפסיד, אבל המשחק בלי ספק היה ונשאר בשליטה שלנו לכל אורכו.
מילה אחרונה על יו"ר בני השרון שניסה כל טריק מלוכלך בספר של דון שמעון כדי לפגוע בהפועל ירושלים: אקוניס הוא זבל של בנאדם, בכיין (כנראה למד מטפירו) עלוב נפש שלא מסוגל להאמין בקבוצה שלו שתצליח אז הוא מנסה להוציא משהו דרך לכלוך. פניני כנראה ידע במי מדובר כשסירב לחתום השנה אצלו למרות התחנונים של אקוניס בתחילת העונה.

שמע , הגישה של ה-NBA הרבה יותר נוקשית מהליגות האחרות בעולם . אני לא יודע מה עושה אותם לליגה הכי מקצועית בעולם אבל הסיבה היחידה שעולה לי זה בגלל שמעודדים בארה"ב לכדורסל יותר מאשר בכל מקום אחר בעולם ויותר משקיעים בהם ובגלל זה הרמה שלנו לעומתם שואפת לאפס. אם היו משקיעים בשחקנים בארץ יותר מהממוצע אז המצב שלנו היה נראה אחרת . זאת הסיבה שאני לא מתעניין בכל מה שקורה בספורט בארץ - כי הרמה שלנו שואפת לאפס . אותו דבר במוסיקה , כשאתה רואה ארצות כמו פינלד , שוודיה וכאלה ושואל את עצמך למה הרבה להקות טובות ( מטאל במיוחד) באו משם זה בגלל שמשקיעים בהם יותר מצד המדינה ונותנים להם את מה שהם רוצים , זה בגדר חוק שהמדינה חייבת לעזור לאזרח להתפתח בתחום שבו הוא מתעניין , ומה לעשות שהמדינה שלנו לא עושה את זה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 06, 2008 10:27 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
ufomatan כתב:

שמע , הגישה של ה-NBA הרבה יותר נוקשית מהליגות האחרות בעולם . אני לא יודע מה עושה אותם לליגה הכי מקצועית בעולם אבל הסיבה היחידה שעולה לי זה בגלל שמעודדים בארה"ב לכדורסל יותר מאשר בכל מקום אחר בעולם ויותר משקיעים בהם ובגלל זה הרמה שלנו לעומתם שואפת לאפס. אם היו משקיעים בשחקנים בארץ יותר מהממוצע אז המצב שלנו היה נראה אחרת . זאת הסיבה שאני לא מתעניין בכל מה שקורה בספורט בארץ - כי הרמה שלנו שואפת לאפס . אותו דבר במוסיקה , כשאתה רואה ארצות כמו פינלד , שוודיה וכאלה ושואל את עצמך למה הרבה להקות טובות ( מטאל במיוחד) באו משם זה בגלל שמשקיעים בהם יותר מצד המדינה ונותנים להם את מה שהם רוצים , זה בגדר חוק שהמדינה חייבת לעזור לאזרח להתפתח בתחום שבו הוא מתעניין , ומה לעשות שהמדינה שלנו לא עושה את זה .

צודק ב-100%, אם המדינה תשקיע יותר בדברים שהאזרח טוב/מתעניין בהם הרמה פה בכל הדברים תיהיה גבוה הרבה יותר

בוסטון - דטרויט:
חבל שהמשחק לא שודר (אולי הוא כן ואני סתם לא מעודכן) כי זה המשחק של השנה!
לא ציפיתי שדטרויט ינצחו את בוסטון הבלתי מנוצחים, ניצחון גדול 92-85 שמעלה את המאזן שלהם ל 29-3, 9 ניצחונות רצופים ואני בספק אם זה יפסק כי המשחק הכי קשה שלהם החודש זה נגד דאלאס וזה ב-31 לינואר!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 06, 2008 11:31 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

המדינה פה לא תשקיע בתרבות,חינוך וספורט, כי יותר חשוב לה להשקיע בכסף לישיבות, בטחון. כל מדינה וסדרי העדיפויות שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 06, 2008 3:23 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

הכדורסל בארץ הוא ברמה גבוהה, לא משנה כמה תנסו לסובב את זה, ישראל היא מעצמה של כדורסל באירופה.
שחקנים מה-NBA מכירים היום את הליגה בארץ, ורואים בה קרש קפיצה לשיפור יכולות ולהתקדמות כדי להשתלב יותר טוב ב-NBA.
ב-NBA היום משחקים כדורסל אירופי יותר מאי פעם, רק השיווק של הליגה יותר טוב מאירופה, כי הכדורגל שולט באירופה.
מכבי תל אביב היא אחת הקבוצות הכי חזקות באירופה, והפועל ירושלים אחרי הזכייה ביול"ב מקבלת הרבה מאוד כבוד באירופה. שחקנים שמשחקים היום ב-NBA כמו אנטוני פארקר, או רוג'ר מייסון שנתן אחלה עונה בהפועל ירושלים ויש עוד רשימה ארוכה של שחקנים שברו בליגה הישראלית והגיעו או חזרו ל-NBA.
בואו נשים דברים בפרופורציות, הכי קל לומר- הכל חרא אין מה לראות כאן, אבל זה לא נכון!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 06, 2008 6:23 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

אם התמונה הייתה כל כך ורודה כמו שאתה מצייר אותה אז ה-NBA הייתה מוצפת בישראלים, אבל עד היום אפילו ישראלי אחד לא דרך שם, בעוד יש שם בשפע צרפתים,ספרדים,איטלקים,יוונים,טורקים וכו'...
הכדורסל הביא אמנם כבוד והישגים למדינה יותר מאשר הכדורגל , על כך אין עוררין. מכבי תל אביב נשאר לה רק השם באירופה, היא לא באמת קבוצה חזקה באירופה מול פנאתינייקוס,צסק"א ושות' . את הפועל ירושלים מי מכיר? מילא את מכבי מכירים אבל מי מכיר את הפועל מגדל ירושלים?
שחקנים מגיעים ל-NBA לא בגלל הליגה הישראלית אלא בגלל היכולות האישיות שלהם. אחרי הכל שחקנים באים לשחק פה בגלל שמשלמים להם, לא בגלל שהם "יודעים שזאת ליגה מדהימה", אחרי הכל ישראל היא לא כזאת אטרקציה לגור בה.
כמו שאמרת, הכל בפרופורציות הנכונות 8-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 06, 2008 9:06 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
הכדורסל בארץ הוא ברמה גבוהה, לא משנה כמה תנסו לסובב את זה, ישראל היא מעצמה של כדורסל באירופה.
שחקנים מה-NBA מכירים היום את הליגה בארץ, ורואים בה קרש קפיצה לשיפור יכולות ולהתקדמות כדי להשתלב יותר טוב ב-NBA.
ב-NBA היום משחקים כדורסל אירופי יותר מאי פעם, רק השיווק של הליגה יותר טוב מאירופה, כי הכדורגל שולט באירופה.
מכבי תל אביב היא אחת הקבוצות הכי חזקות באירופה, והפועל ירושלים אחרי הזכייה ביול"ב מקבלת הרבה מאוד כבוד באירופה. שחקנים שמשחקים היום ב-NBA כמו אנטוני פארקר, או רוג'ר מייסון שנתן אחלה עונה בהפועל ירושלים ויש עוד רשימה ארוכה של שחקנים שברו בליגה הישראלית והגיעו או חזרו ל-NBA.
בואו נשים דברים בפרופורציות, הכי קל לומר- הכל חרא אין מה לראות כאן, אבל זה לא נכון!

נשמע כמו חיפוי חד צדדי לחלוטין בישראל . שמע אתה צריך להבין שהמצב שלנו מול אירופה הוא טוב אבל בהשוואה ל NBA אין בכלל מה להשוות , אתה מדבר על שני עולמות שונים לגמרי . כולם יודעים היום שאם המדינה הייתה נותנת מעצמה אז היום שחקנים היו מגיעים הרבה יותר בקלות לNBA מאשר ששחקן פעם ב-100 שנה יגיע לNBA . בוא נעזוב רגע את סיפור הכדורסל . מה הולך עם הכדורגל , תראה איזה רמה , חרא של רמה ! והמוזיקה בכלל על הפנים .. טוב יאללה זה לא המקום לחפור על זה , אני כבר אזום אשכול בשביל זה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 06, 2008 9:10 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

Ozerivarium כתב:
אני כבר אזום אשכול בשביל זה .

:haha: :haha: :haha: :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 8:40 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

טל- קודם כל אני חושב שהליגה שלנו בארץ לא מושלמת. יש בה הרבה מאוד מאוד מאוד פגמים ודברים שראויי שיפור. השחקן הישראלי זה לא איזה עילוי, הוא מאוד מוגבל ומאוד עצלן וזו הסיבה שהוא לא ב- NBA .
אבל בתור ליגה באירופה יש לליגה שלנו שם טוב- אתה שואל אותי מי מכיר את הפועל ירושלים? זה רק מראה כמה אתה אל מעורב בכדורסל האירופי, אלא אוכל את מה שהעיתונות הספורט הישראלית דוחפת לך למוח.
ESPN שידר שנה שעברה ולפני שנתיים משחקים של הפועל מהיול"ב, ולא אחד ולא שניים. הפועל ירושלים היא המועמדת היחידה להצטרף ליורוליג אם באיזה שלב שמעון לא יטיל וטו על נציגות שנייה לישראל במפעל המושחת הזה.
די כבר עם הפרובינציאליות המטופשת הזאת, זה שאתה לא מכיר לא אומר שזה לא קיים.
שחקנים באים לשחק בישראל כצעד בונה לקראת ה-NBA, ולא רק בגלל כסף. אם זה בגלל כסף הם היו הולכים כולם לליגה הרוסית, אבל זה לא קורה (רק ליניב גרין זה קורה אבל זו הסיבה שהוא לא יגיע לכלום אף פעם).
מכבי היום היא הפלטפורמה הכי טובה לשחקנים להגיע ל-NBA ביחד עם עוד 4 קבוצות אחרות שמשחקות ביורוליג. שחקנים שלא מצליחים להיכנס ל5 הקבוצות האלו, מעדיפים להגיע לקבוצות שיגיעו לפיינל פור של היול"ב קאפ כי גם שם החשיפה מאוד גדולה- זה הכל!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 8:47 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

פרובינציאליות זה דווקא לשבח את הפועל ירושלים וליצור סיטואציה מדומה כאילו היא שם דבר באירופה. אז כן היא זכתה ביול"ב קאפ (מה זה הגביע הזה בכלל?) אבל מי מכיר אותה? את מכבי מכירים, את ירושלים לא ממש. ירושלים הייתה צריכה להצטרף ליורוליג לפני כמה שנים אבל האולם שלה קטן מדי ולא עומד בדרישות, אולי הגיע הזמן שתבנו אולם חדש בירושלים? מדברים על זה כבר שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 8:51 am 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

מה הקשר בין מה שאמרת למה שאני אמרתי? אין שום קשר!!
שוב אם אתה לא מכיר מה שקורה באירופה חבל שאתה מנסה לכתוב כאילו אתה כן מבין.
לא אמרתי שהפועל היא כוכב שכולם מדברים עליו באירופה, אבל בהחלט יש לה שם בשני המפעלים.
שכחת שריטאס וילנה מאז הזכייה ביול"ב לא מצליחה להפסיד למכבי הגדולה? אתה כנראה לא יודע ולא מבין את הרמה של הקבוצות הגדולות ביול"ב קאפ- יחסית למה שראיתי השנה ביורוליג, יש לפחות 6,7 קבוצות ביול"ב שמגיעות להצלבה ביורוליג בקלות.
שוב אתה אוכל את מה שהתקשורת בארץ מאכילה אותך, ולא מנסה באמת לצפות ולראות מה קורה.
תן לי משהו מבוסס ואולי אני אוכל לענות לך אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 8:56 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

חהחהחה, מצחיק איך שמדיון על ה-NBA (או אפילו חצי דיון כי רק איזה 3 אנשים באמת אמרו משהו על הקבוצות ב-NBA) זה הפך לדיון אם מכבי או ירושלים שווים משהו...

אבל לא אכפת לי, דברו על מה שאתם רוצים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 9:00 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
מה הקשר בין מה שאמרת למה שאני אמרתי? אין שום קשר!!
שוב אם אתה לא מכיר מה שקורה באירופה חבל שאתה מנסה לכתוב כאילו אתה כן מבין.
לא אמרתי שהפועל היא כוכב שכולם מדברים עליו באירופה, אבל בהחלט יש לה שם בשני המפעלים.
שכחת שריטאס וילנה מאז הזכייה ביול"ב לא מצליחה להפסיד למכבי הגדולה? אתה כנראה לא יודע ולא מבין את הרמה של הקבוצות הגדולות ביול"ב קאפ- יחסית למה שראיתי השנה ביורוליג, יש לפחות 6,7 קבוצות ביול"ב שמגיעות להצלבה ביורוליג בקלות.
שוב אתה אוכל את מה שהתקשורת בארץ מאכילה אותך, ולא מנסה באמת לצפות ולראות מה קורה.
תן לי משהו מבוסס ואולי אני אוכל לענות לך אחרת.

את דעתי על שיטת היורוליג אמרתי כבר לפני כמה ימים. צריך לעשות שני בתים של 8 קבוצות שרק 4 עולות מכל בית לשלב רבע הגמר, ולא האבסורד כמו שיש עכשיו שגם הקבוצה במקום ה-6 יכולה לעלות להצלבה. שנית אני זוכר ויודע שריטאס לא הפסידה למכבי, אבל אין לזה קשר ליול"ב קאפ , יש לזה קשר לכך שמדובר בקבוצה טובה.

אני ממש לא ניזון מהתשקורת בארץ ובוודאי שלא מתשקורת הספורט, אני ניזון ממה שאני רואה בעיניים וקורא דרך האינטרנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 5:43 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

צריך להיזהר מהאינטרנט, שלא תתקל במקרה באתר של אופירע אסייג :haha: :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 07, 2008 7:06 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

כל מי שיש לו קצת שכל בקודקוד לא נכנס לאתר של אופירע, הצהובון הרשמי של המדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 12:12 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

בושה וחרפה שאין שידור היום של המשחק של הפועל ירושלים ביול"ב!!
משחק חשוב מאוד שערוץ הספורט הבטיח לנו בתחילת העונה שיהיו שידורים של כל משחקי הפועל באירופה, וכבר זה המשחק השני שלא משדרים.
גם הנהלת הפועל ירושלים צריכה לענות על כמה שאלות בנושא! אמרו לנו שהגיעו להסכם עם ערוץ הספורט, אבל שכחו לציין שערוץ הספורט לא מחוייב לשדר אם הארץ שבה משוחק המשחק לא משדרת את המשחק- ראש קטן!! הכי ראש קטן.
אני רוצה לשמוע הסברים מדני קליין איך הוא מעז אח"כ לבוא ולבקש מהקהל לתמוך בקבוצה שהוא לא עושה הכל כדי שהאוהדים יוכלו לראות את כל משחקי הקבוצה באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 6:50 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

ufomatan כתב:
בושה וחרפה שאין שידור היום של המשחק של הפועל ירושלים ביול"ב!!
משחק חשוב מאוד שערוץ הספורט הבטיח לנו בתחילת העונה שיהיו שידורים של כל משחקי הפועל באירופה, וכבר זה המשחק השני שלא משדרים.
גם הנהלת הפועל ירושלים צריכה לענות על כמה שאלות בנושא! אמרו לנו שהגיעו להסכם עם ערוץ הספורט, אבל שכחו לציין שערוץ הספורט לא מחוייב לשדר אם הארץ שבה משוחק המשחק לא משדרת את המשחק- ראש קטן!! הכי ראש קטן.
אני רוצה לשמוע הסברים מדני קליין איך הוא מעז אח"כ לבוא ולבקש מהקהל לתמוך בקבוצה שהוא לא עושה הכל כדי שהאוהדים יוכלו לראות את כל משחקי הקבוצה באירופה.

זה באמת בושה וחרפה ומצטרף לכך שערוץ הספורט שם זין על כל הצופים וממשיך במגמת ריקון התכנים. את חצי גמר גביע הליגה היום לא יכלו להעביר בערוץ הספורט במקום בספורט לייב? מה יש במקביל, מועדון ספורט או "בגלל הרוח"? ערוץ של אפסים זה נהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 7:11 pm 
דרימיסט שרוף
סמל אישי של המשתמש

נו אתם עדיין באותה דעה עכשיו? :haha:
פשוט שמיר קצוץ איך שאמרו באתר של חמש פלוס! :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 8:18 pm 
בריל!
סמל אישי של המשתמש

אני עדיין באותה דעה- גם את התבוסות הקשות ביותר צריך לתת לנו לראות בשידור חי!!
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
זה הפועל שאני מכיר, כבר חשבתי שהעונה לא נראה מפלה כזאת, אבל כנראה שאנחנו בדרך הנכונה...
אייי כבר ציינתי כמה אני אוהב את הקבוצה שלי ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2008 11:29 pm 
דרימיסט שרוף

:haha: :haha:
תבוסה משפילה... משם התחילה הריצה של הפועל י-ם עונה שעברה..
וגם.. קטמון עלו שלב לסיבוב ז' בגביע המדינה (בכדורגל.. אבל אני לא אכתוב רק את זה באשכול כדורגל..) :shock: :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1109 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 56  הבא

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.