YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ש' מאי 18, 2024 6:01 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 20 הודעות ] 

ליבני או מופז?
ציפי לבני 83%  83%  [ 10 ]
שאול מופז 17%  17%  [ 2 ]
מישהו אחר מקדימה 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 12
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מי בראשות קדימה?
הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 8:50 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לבני או מופז?

אני אהיה בוטה ואגיד שעדיף ביבי על מופז. אני לא סובל אותו וממש לא רוצה שיתקרב לכיסא ר"מ.
ציפי לבני בהחלט עושה רושם טוב.

תתיחסו רק לקדימה, זה לא אשכול ליברמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מי בראשות קדימה?
הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 9:05 am 
דרימיסט-על

בתור רמטכ"ל הוא היה שפיץ, אבל לא הייתי רוצה לראות את מופז מתקרב לכסא הזה כמטחווי קשת.
ולבני נראית הכי פחות מזיקה שם בינתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 9:47 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

לבני נראית לי הכי מתאימה מכל הטמבלים "שמובילים" את המדינה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 10:53 am 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מי זאת לבני? מה העקרונות שלה?? מי בכלל שמע עליה עד עכשיו? היא בדיוק כמו אולמרט. אנשים לא ראויים שזוכים מן ההפקר. כמובן שאני בכלל לא רוצה את קדימה בשלטון אבל לצורך האשכול אני אבחר במופז. לא כי אני חושב שהוא מתאים.
אלא: כי איתו קדימה מקבלת פחות קולות.
ב. כי אני מעדיף אותו על לבני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 11:24 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

בונ'א שוקרון אתה מזלזל סתם בלבני (מי שמע עליה עד עכשיו? יחסית בתור שרת חוץ היא מאד פעילה והיא גם בחורה מאד אינטליגנטית) היא פוליטיקאית ישרה ואמינה (דבר נדיר במחוזותינו) ומדינאית ממש טובה. אני ידוע שיש אנשים שמפריע להם שתהיה פה שוב ראש ממשלה שהיא אישה, אבל זה מה שיקרה בבחירות הבאות.

לגבי מופז - גם היה רמטכ"ל גרוע, שר בטחון גרוע, שר תחבורה גרוע, חסר כריזמה לחלוטין, כשהוא מתבטא זה בד"כ מביך. איך הוא בכלל חושב לעצמו שהוא יכול להתמודד על ראשות המפלגה הגדולה במדינה ולראות את עצמו כראש ממשלה? מאז שנכנס לפוליטיקה לא הוכיח שום דבר באף אחד מתפקידיו. זה שהוא יכול לגייס קולות ומצביעים ,לא יהפוך אותו ליו"ר קדימה.

מכל האופציות שיש היום, לבני היא האופציה הטובה ביותר. "נהנינו" מספיק מברק ונהנתיהו, לכן רק ציפי, ושכל השובניסטים יקפצו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 12:14 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ייתכן שאני ממעיט בערכה באמת. אבל אין לזה שום קשר לשוביניזם... מבטיח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 12:26 pm 
דרימיסט-על

מופז היה רמטכ"ל מצוין. הרגע שהרס לו את כל התדמית שלי עליו לגורמים, היה הקטע שהוא נאם במליאה של הליכוד ותקף את כל הפוליטיקאים ה"פחדנים" שנוטשים את הספינה והולכים לקדימה, ועשה בדיוק את מה שהוא הטיף נגדו כמה שבועות יותר מאוחר :puke:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 12:29 pm 
דרימיסטית מתקדמת

ליבני כי:

1. כולם מסריחים שם בקדימה בריח השחיטות, והיא ביינתיים מסריחה הכי פחות.
2. סוף סוף אישה שמובילה בראש, אני מאמינה שמעבר לשמחה הנשית שלי, היא תוכל לתרום משהו שהאחרים לא יוכלו עקב היותה אשה בפוליטיקה ובחיים בכלל. אולי, אנחנו צריכים קצת ראייה שונה...
3. אני לא מבינה בפוליטיקה אבל משהו במופז לא נראה לי, לפחות לא לתפקיד הזה.

dancing on the path and singing, now you got away,you can reach the goals that you have set from now on, every day. there is no way you would go back now,oh no, those days are past. life is waiting for the one who loves to live, and is not a secret...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 12:41 pm 
דרימיסטית שרופה
סמל אישי של המשתמש

זה לא קשור לאישה או גבר. פשוט צריך מישהו עם כוח. שיכול להשפיע לטובה ולהחליט החלטות בצורה נבונה ונכונה שתתאים לישראל בצורה הכי טובה.
אני לא יודעת מה עמדתו של כל אחד בדיוק, אבל כבר כמה שנים אני בעד ביבי. מבחינה צבאית הוא יודע מה הוא עושה, זה אח שלו שמת בשביל הארץ ונראה לי שהוא (ביבי) יודע איפה טעו בעבר ואיפה צריך לתקן. (כי תהיה עוד מלחמה מתי שהו לדעתי, ואנחנו לא צריכים מישהו כמו אולמרט שוב. או את לבני, שאם אני לא טועה, לא מבינה מספיק במלחמות ומהלכים - למרות שצריך בשביל זה גם רמטכ"ל טוב)

מתוך האפשרויות, אני מניחה שמופז. אבל המשפחה שלי שמעל 18 יצביעו לביבי.
אה, ואולי לבני הכי פחות מזיקה, אבל השאלה היא כמה היא מועילה?

ה,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 2:30 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

מה קשור ביבי?
תפתחו אשכול בחירות ושם תתלקקו עליו, לא פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 2:32 pm 
שגריר האופת'
סמל אישי של המשתמש

לבני. אותה טענה כמו טל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 2:32 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

liordavidlior כתב:
מופז היה רמטכ"ל מצוין. הרגע שהרס לו את כל התדמית שלי עליו לגורמים, היה הקטע שהוא נאם במליאה של הליכוד ותקף את כל הפוליטיקאים ה"פחדנים" שנוטשים את הספינה והולכים לקדימה, ועשה בדיוק את מה שהוא הטיף נגדו כמה שבועות יותר מאוחר :puke:

רמטכ"ל מצוין? הוא הרי מונה בקומבינה לתפקיד הרמטכ"ל, מי שזוכר מתן וילנאי היה צריך להיות הרמטכ"ל, אבל כרגיל בפוליטיקה הישראלית הנושא העדתי משפיע על מינויים והחלטות, אז הפרסי נהפך להיות רמטכ"ל (באדיבותו של איציק מרדכי האנס), וברוב חוצפתו גם לקח את תוכנית החומש של מתן וילנאי ולקח עליה זכויות יוצרים. בתור פוליטיקאי הוא לא עשה שום דבר, והוא נמצא כבר מספיק שנים בפוליטיקה, המעמד שלו בפוליטיקה הוא אך ורק בגלל שהיה רמטכ"ל ולא בגלל שום הישגים בפוליטיקה. לצערי הרב זה עוד סממן לרקבון של החברה המיליטריסטית פה, שאנשים כמו אבישי ברוורמן ויולי תמיר הם עוף נדיר בכנסת (אקדמאים משכילים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 2:43 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

בתור ליכודניק, אני אפתיע אותכם ואגיד ליבני..

בכל מקרה, הליכוד בחיים לא ישים את ידו בממשלה הנוכחית.. הוא רוצה לצבור את הכוח שלו באופוזיציה, להשיג קצת מנדטים לקראת הבחירות הבאות, ולתת לליבני להוכיח את עצמה..

כולם יודעים שליבני היא הייתה משהו בין כמעט כלום לכלום שהיא הייתה בליכוד שהיא מדשדשת אי שם בתחתית הרשימה.. ביחד עם אולמרט וכל ליצני קדימה..
אני לא רואה את ליבני מנהיגה את המדינה כמו קודמיה.. שכפול מדוייק של אולמרט, רק שהיא טיפה נוטה יותר שמאלה ממנו..
אז זה מעולה שליבני תהיה ראש ממשלה.. רק נקווה שחס וחלילה לא תפרוץ מלחמה, כי אנחנו נאכל אותה בדיוק כמו במלחמה האחרונה ואף יותר אם היא תהיה ראש ממשלה.. והיא תהיה..
היא הייתה טובה בתור שרת חוץ.. כל פוליטיקאי טוב יכול להיות שר חוץ טוב.. הרי פוליטקאי ברמה של שר, תמיד יהיה פוליטקאי טוב.. מה שהולך ביחד עם תפקידו של שר החוץ..
התמיכה שלה תרד, בדיוק כמו שהתמיכה באולמרט ירדה... טעות פה טעות שם, וזהו.. הליכוד מכיר את האנשים האלה עוד שהיו בש"שים.. אני נותן לה שנה גג עד שהתמיכה שלה בתור ראש ממשלה תרד.. כמובן, זה טוב לליכוד :cheers:

כל מתנגדי ביבי.. טל,ניר וכו', תתחילו לארוז :haha:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 2:55 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ביבי לא מפחיד אותי בשיט. הוא יבצע את המדיניות השמאלנית של האמריקאים בדיוק כמו פעם שעברה שהוא היה ר"מ.
הבעייה שהוא שקרן פתולוגי וסובל מחוסר אמינות כרונית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 3:53 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

ג'יימי צודק. אבל זה באמת לא אשכול בחירות. כמובן שגם אני מעדיף את ביבי אבל השאלה היא על ראשות קדימה. לפי סקר שהתפרסם היום קדימה בראשות מופז מפסידה לליכוד אז אני מעדיף את מופז... גם במקרה שהסקר טועה אני מעדיף את מופז. אם כי יש משהו בטענה של ג'יימי שלבני תאבד פופולאריות מהר מאוד ואז הליכוד יעלה לשלטון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 01, 2008 5:44 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

אברהם אחי, כרגע הכי טוב לליכוד זאת ליבני..
ונכון, קדימה חלשה עם מופז.. אבל בוא אני אתן לך שתי אפשרויות, אחת במידה שמופז ייבחר והשני שליבני תיבחר..

1. מופז ייבחר..
כמובן, קדימה תאבד הרבה מכוחה החיצוני ומופז לא יוכיח את עצמו ולקראת בחירות כלליות ב2009 או 2010, תהיה קריאה לפריימריז נוסף בקדימה שבו ליבני תזכה.. שעדיין "נקייה מכל רבב וממשל" כי היא לא הייתה ראש ממשלה.. היא תזכה והליכוד יאבד המון מנדטים עד למצב שבו שוב קדימה יקחו את הבחירות הבאות.. בגלל ליבני..
2. ליבני תבחר..
אחרי חצי שנה-שנה בתפקיד, יבינו שהאדישות של ליבני לא מתאימה לניהול המדינה.. לצערי הרב, השקט בשדרות הוא שקט מדומה, ולצערי הקאסמים יחזרו... וליבני תעשה שטויות עם הסיטואציה שמה, ויכול להיות שאפילו לחץ של שר הביטחון למבצע רחב בעזה, לא יוציא אותה מדעתה ללכת לשולחן המשא ומתן שבעוד שבשדרות(ואף אפילו אשקלון, דרום אשדוד וקריית גת) יחטפו גליי קאסמים משופרים ויכולים לגבות קורבנות.. הדבר הזה יפיל את ליבני, והמגמה תהיה שלילית כלפיה וכלפי המפלגה שלה.. הציבור יבין שאף אחד לא רלוונטי בקדימה ויחזור לליכוד..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 02, 2008 7:02 am 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

yyzboy1928 כתב:
בתור ליכודניק, אני אפתיע אותכם ואגיד ליבני..

בכל מקרה, הליכוד בחיים לא ישים את ידו בממשלה הנוכחית.. הוא רוצה לצבור את הכוח שלו באופוזיציה, להשיג קצת מנדטים לקראת הבחירות הבאות, ולתת לליבני להוכיח את עצמה..

כולם יודעים שליבני היא הייתה משהו בין כמעט כלום לכלום שהיא הייתה בליכוד שהיא מדשדשת אי שם בתחתית הרשימה.. ביחד עם אולמרט וכל ליצני קדימה..
אני לא רואה את ליבני מנהיגה את המדינה כמו קודמיה.. שכפול מדוייק של אולמרט, רק שהיא טיפה נוטה יותר שמאלה ממנו..
אז זה מעולה שליבני תהיה ראש ממשלה.. רק נקווה שחס וחלילה לא תפרוץ מלחמה, כי אנחנו נאכל אותה בדיוק כמו במלחמה האחרונה ואף יותר אם היא תהיה ראש ממשלה.. והיא תהיה..
היא הייתה טובה בתור שרת חוץ.. כל פוליטיקאי טוב יכול להיות שר חוץ טוב.. הרי פוליטקאי ברמה של שר, תמיד יהיה פוליטקאי טוב.. מה שהולך ביחד עם תפקידו של שר החוץ..
התמיכה שלה תרד, בדיוק כמו שהתמיכה באולמרט ירדה... טעות פה טעות שם, וזהו.. הליכוד מכיר את האנשים האלה עוד שהיו בש"שים.. אני נותן לה שנה גג עד שהתמיכה שלה בתור ראש ממשלה תרד.. כמובן, זה טוב לליכוד :cheers:

כל מתנגדי ביבי.. טל,ניר וכו', תתחילו לארוז :haha:

ברור שהיא לא הייתה חשובה כשהיא הייתה בליכוד, כי היא נדבקה באווירת השום וכלום שיש במפלגה הזאת. ליצני קדימה? כל עוד מוסכניק כמו משה כחלון (ליכוד ) הוא בין בכירי הליכוד, אין לליכודניקים בכלל זכות דיבור!
כל פוליטיקאי טוב יכול להיות שר חוץ טוב? ממש לא. דוד לוי היה שר חוץ טוב? סילבן "ג'ודי אומרת לי מה להגיד" שלום היה שר חוץ טוב? מממ... במקרה שניהם מהליכוד.

אין מה לארוז בגלל בחירות, מי שרוצה לחיות באשליות שביבי יהיה ראש ממשלה (לא עלינו), שיבושם לו.

ציטוט:
אחרי חצי שנה-שנה בתפקיד, יבינו שהאדישות של ליבני לא מתאימה לניהול המדינה.. לצערי הרב, השקט בשדרות הוא שקט מדומה, ולצערי הקאסמים יחזרו... וליבני תעשה שטויות עם הסיטואציה שמה, ויכול להיות שאפילו לחץ של שר הביטחון למבצע רחב בעזה, לא יוציא אותה מדעתה ללכת לשולחן המשא ומתן שבעוד שבשדרות(ואף אפילו אשקלון, דרום אשדוד וקריית גת) יחטפו גליי קאסמים משופרים ויכולים לגבות קורבנות.. הדבר הזה יפיל את ליבני, והמגמה תהיה שלילית כלפיה וכלפי המפלגה שלה.. הציבור יבין שאף אחד לא רלוונטי בקדימה ויחזור לליכוד..

נוסטרדמוס הגיע לפורום? בכל מקרה, לבני בהחלט מתאימה לניהול המדינה, ואין צורך להפקיר את המדינה שוב בידיים של ביביטו נהנתיהו או אוהד ברק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 02, 2008 7:53 am 
דרימיסט-על

טל רודס כתב:
נוסטרדמוס הגיע לפורום?

:haha: :haha: :haha: תכל'ס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 02, 2008 12:42 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

נוסטרדמוס לא הגיע לפורום.. בנאדם שמכיר את ליבני מספיק שנים עוד בימיה בליכוד ומעריך ויידע מה יקרה..
אותו דבר אמרתי על אולמרט..

ובקשר למשה כחלון, תהיה בטוח שהוא לא יבלוט יותר מידיי בבחירות הבאות בגלל שהבחירה לרשימה עברה למתפקדי הליכוד, במקום מה שהיה פעם, חברי מרכז מצביעים..
חוץ מזה, למה להעלות את כחלון(שגם אני לא מת על הבחור) שיש לך אנשים כמו גדעון סער את שקידם חוק כמו איסור עישון במקומות ציבוריים? ואנשים כמו יובל שטייניץ והיד עוד נטוייה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 02, 2008 1:07 pm 
שגריר הפרוגרסיב
סמל אישי של המשתמש

yyzboy1928 כתב:
נוסטרדמוס לא הגיע לפורום.. בנאדם שמכיר את ליבני מספיק שנים עוד בימיה בליכוד ומעריך ויידע מה יקרה..
אותו דבר אמרתי על אולמרט..

ובקשר למשה כחלון, תהיה בטוח שהוא לא יבלוט יותר מידיי בבחירות הבאות בגלל שהבחירה לרשימה עברה למתפקדי הליכוד, במקום מה שהיה פעם, חברי מרכז מצביעים..
חוץ מזה, למה להעלות את כחלון(שגם אני לא מת על הבחור) שיש לך אנשים כמו גדעון סער את שקידם חוק כמו איסור עישון במקומות ציבוריים? ואנשים כמו יובל שטייניץ והיד עוד נטוייה..

אולמרט זכה מן ההפקר בגלל המחלה של שרון, ברור שאף אחד לא היה בוחר בו לראשות מפלגה או ראשות ממשלה.
אם לבני הייתה כזאת גרועה כמו שאתה מנסה לתאר אותה, היא כנראה הייתה נשארת בליכוד, אבל היא ידעה למה היא לא נשארה שם.
גדעון סער כמו גם גלעד ארדן, אמנם עושים חוקים נחמדים מדי פעם, אבל הם חברי כנסת פופוליסטיים שבעיקר שומעים עליהם עושים רעש עם הצהרות מפוצצות בתקשורת, כדי שידעו שהם קיימים. כשאני שומע כאלה חברי כנסת שרק יודעים בתור אופוזיציה ללכלך על הקואליציה, אך לא להציע שום אלטרנטיבה מבחינת מצע, זה מצחיק אותי. הרי לאורך כל השנים הליכוד אמר שהעבודה גרועה וכו'... ובפועל, שמיר,נהנתיהו ביצעו בדיוק אחד לאחד את המדיניות של העבודה (ההבדל הוא שעם ממשלות הליכוד פשוט היו עוד יותר מאות הרוגים, וזאת עובדה). יובל שטייניץ אמנם דוקטור מכובד, אך לקקנות התחת לנהנתיהו, העבירה אותו אל דעתו. גם "הרכש" החדש בדמות עוזי דיין ויוסי פלד לא עושה עליי רושם, נמאס כבר מכל הגנרלים האלה שנדחפים לפוליטיקה. לגבי כחלון, אני באמת מקווה שהמעבר לפריימריז, ישפר את איכות הרשימה של הליכוד, כי אם יש להם אנשים יותר איכותיים, אז מגיע להם שיתקדמו מבחינת המיקום ברשימה לכנסת, ולא כל מיני עסקנים יקבעו את העתיד המדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 20 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.